Zazařte první školní den

31. srpna 2020

|

2 minuty

|
1766

S prvním školním dnem se vždy pojí očekávání z nového začátku. A přiznejme si, většina z nás chce prostě vypadat a cítit se skvěle. Jak se na něj připravit a podpořit svou přirozenou krásu?

DEN PŘED

Na kvalitě pleti záleží. Proto je důležité se o ni starat, nejlépe každý den. Základem je správné čištění – nejprve odličovacím gelem nebo mlékem odstraňte make-up a posléze dočistěte pleťovou vodou, která zbaví pokožku veškeré mastnoty a potu. Pro ještě větší efekt použijte i rozjasňující slupovací masku- například Beautifying Brightening Peel-Off Metallic Mask. Po odlíčení dodejte pleti potřebnou hydrataci, která jí dodá potřebné živiny a krásně ji zvláční.

I když je vnější krása důležitá, nezapomínejte ani na tu vnitřní. Nalaďte se na tu správnou notu a zrelaxujte tělo i mysl. Úplně postačí například voňavý zážitek při sprchování se sprchovými gely Aroma Ritual nebo se inspirujte dalšími tipy v článku Den relaxace – věnujte čas pouze sami sobě.

Dermacol tip

Trápí vás černé tečky a akné? Vyzkoušejte naši řadu Acneclear a přečtěte si, jak na pleť bez černých teček.

LÍČENÍ

Zapomeňte na letní párty, pro školní líčení je důležitá především střídmost. I tak ale může být váš make-up perfektní. Pokud používáte make-up, použijte také podkladovou bázi, která vaši pleť krásně zjemní. S naší veganskou řadou Eat Me si navíc můžete dopřát vůni čerstvě vyloupaných pistácií, jež pozvedne vaše školní rána.

Pak už jen stačí rtům dodat lesk a rozzářit tváře – například zářivými odstíny líčidla na rty Lip and cheek. Nezapomeňte také na svůj pohled – jak upravit obočí a oči tak, abyste podtrhla jejich přirozenost, jsme pro vás sepsali v článku 7 kroků pro dokonalé nude líčení.

NEZBYTNÉ DETAILY

„Charakter celku, člověka i díla vytváří detaily.“ – Josef Zarach

Na detailech jednoduše záleží. Nezapomeňte tak na své nehty a vůni, které dotváří celkový dojem z vaší osoby. Pokud máte více času, vyzkoušejte jeden ze tří květinových vzorů nehtů, které zvládnete doma. Co o vás prozradí váš parfém a jaký typ vůně a kdy použít? Sepsali jsme pro vás!