7 kroků pro dokonalé nude líčení

18. března 2020

|

2 minuty

|
1712
Karolína Mališová s nude líčením

Jeden z největších trendů, který se dlouhodobě objevuje na přehlídkových molech i v tutoriálech nejznámějších make-up artistů. Proč také ne, když sluší úplně každé z nás a navíc vypadá velmi přirozeně. Nenechte se ale nachytat, za přípravou nude líčení stojí nemalé úsilí! Jak tedy na něj?

Krok 1. – Rozjasněte pleť

Pro přirozeně vypadající make-up je důležitá pravidelná denní i noční hydratace pleti, která zaručí svěží look a zabrání šupinatění pokožky. Některé hydratační krémy obsahují navíc ochranný sluneční faktor, který vaší pleti zaručuje komplexní ochranu před stárnutím. Vyzkoušejte například omlazující denní krém z řady Collagen Plus.

Dermacol TIP

Přidejte malé množství rozjasňujícího fluidu do svého hydratačního krému, pleť bude okamžitě rozjasněná a sjednocená.

Krok 2. – Naneste make-up

Pokud se při líčení bez make-upu neobejdete, vyzkoušejte Caviar Long Stay Make-Up And Corrector, který perfektně kryje a vydrží celý den. Pro přirozený look stačí jen malé množství. Zapracujte ho navlhčenou houbičkou, která vám práci s rovnoměrným nanášením krásně usnadní.

Korektor, který je součástí make-upu, vklepejte kolem očí. Výsledkem je dokonalá pleť během okamžiku. Tvář lehce přepudrujte v oblasti T-zóny transparentním fixačním pudrem.

S výběrem správného odstínu vám rádi pomůžeme v našich Královstvích krásy

Krok 3. – Nechte vyniknout lícní kosti

Tváře zvýrazníme tvářenkou s rozjasňovačem. Rozjasňovač jemně vklepejte na místa, která chcete nechat vyniknout. Slušet bude vašim lícním kostem nebo s ním zvýrazněte linii horního rtu – vaše rty se opticky zvětší. Vybrat si můžete z několika odstínů podle vašeho tónu pleti. 

Krok 4. – Upravené obočí je základ

Obočí se poslední roky dostává opravdu velké pozornosti. Důležitá je nejen barva, ale především správný tvar. Upravené obočí stačí lehce dokreslit hnědou tužkou Soft Eye Pencil a doplnit pudrovým stínem. Na závěr zafixujte voděodolnou řasenkou na obočí.

Obočí se poslední roky dostává opravdu velké pozornosti

Krok 5. – Přirozené oči

Na oční víčka naneseme podkladovou bázi a pokračujeme tělovými očními stíny Duo Eyeshadow No. 2, které naneseme na celé pohyblivé víčko. Záhyb oka vystínujeme tmavší hnědou.

Pohled rozjasníme nanesením třpytivého stínu Bonbon odstín č. 203 do vnitřního koutku oka. Líčení očí dokončíme řasenkou Ultratech – ta řasy krásně natočí a prodlouží.

Dermacol TIP

Místo stínů do záhybu a koutku vnitřního oka použijte tvářenku s rozjasňovačem Blush and Illuminator, udělá stejnou práci jako oční stíny a vypadá úžasně! 🙂

Krok 6. – Nude rty

K nahému líčení patří bezpodmínečně nenápadné, přesto perfektně vykreslené rty. Pomozte si konturovací tužkou a poté rty vyplňte tekutou matnou rtěnkou Matte Mania v odstínu č. 14, která navíc chrání vaše rty před vnějšími vlivy a vysoušením! 

Vyzkoušejte nude odstíny matné rtěnky Matte Mania

Krok 7. – Nezapomeňte na nehty

Pravidelně udržované ruce a nehty zanechávají dojem, že o své tělo pečujete. Vybrat si můžete z více jak stovky odstínů našich laků – a nebojte se experimentovat!