Uhrančivý halloweenský look

21. října 2020

|

2 minuty

|
2057

Halloween připadá na poslední říjnový den, sobotu 31. října. Vykouzlete si look, který upoutá pozornost! Naše vizážistka Silvia Siegr pro vás připravila jednoduchý návod, který zvládne každý.

Kvalitní základ

Silvie zvolila pro kvalitní základ Dermacol Make-up Cover, který je voděodolný a s vysokým obsahem pigmentů – překryje tak veškeré nedokonalosti. Ideálně jej naneste pomocí houbičky. Ta make-up velmi dobře zapracuje a pomůže vám vytvořit bezchybný vzhled. Pokud máte viditelnější nedostatky jako akné, zarudnutí nebo popraskané žilky, sjednoťte pleť před nanesením korektoru.

Dermacol tip

V naší 4-barevné paletce korektorů a rozjasňovače najdete zelený korektor pro zarudnutí, žlutý korektor na modřinky, pleťový korektor na pigmentové skvrny a rozjasňovač pro svěží vzhled.

Podmanivý pohled

Výrazné oči k strašidelnému dni patří. Silvie si vybrala hnědo-rudé odstíny z paletky očních stínů Drama. Do vnějšího koutku oka použila tmavý hnědý odstín, který táhla až do výšky záhybu oka. Z vnitřního koutku oka pak vedla světlejší hnědou barvu. Uprostřed víčka stíny zapracujte do ztracena, aby se odstíny protly. Nebojte se to samé zopakovat na spodní lince pod okem, která při halloweenském líčení může vést trochu níže než obvykle. Pro dodání strašidelnějšího looku přidejte na závěr na vrchní i spodní víčko lehce červeného stínu.

V dalším kroku podpořte stíny dlouhotrvajícím a intenzivním očním stínem a tužkou na oči tak, že jí vymalujete linku podél vrchního očního líčka. Pak už stačí nanést jen řasenku – Silvia si vybrala veganskou řasenku pro skandální objem Don’t be jealous. Nezapomeňte ani na obočí – Silvie jej vykreslila pomocí tužky na obočí a kartáčku v jednom Eyebrow perfector, která je voděodolná a bez nutnosti ořezávání.  

Dermacol tip

Jak si vykouzlit obočí, které je ušité tvaru vašeho obličeje na míru? Vyzkoušejte metodu zvanou mapping obočí!

Tady ale halloweenský pohled nekončí! Staňte se opravdovou kočkou s kontaktními čočkami od Alensa – CRAZY LENS od výrobce Gelflex, které máte nyní možnost vyhrát s celým balíčkem pro tento halloweenský look TADY.

Výrazné rty

V dalším kroku se Silvie vrhla na rty. V prvním kroku nanesla konturovací tužkou na rty True Colour Lipliner, odstín č. 1, linii lehce nad přirozený tvar rtů. Rty pak vyplnila nejdříve odstínem č. 14 rtěnky Magnetique, který pak na středové části doplnila světlejším odstínem č. 12. Rty tak dostanou plastičtější a plnější vzhled.

Děsivé šrámy

Pro rudé šrámy sáhněte opět po Drama paletce a jejích rudých a tmavě hnědých odstínech. Tentokrát ale použijte štětec na rty D60, který je úzký a skvěle se s ním budou malovat jednotlivé šrámy. Nebojte se projevit svou kreativitu – do halloweenského vzhledu přidejte klidně další detaily jako kříže, pavouky nebo jizvy.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.