4 nejbizarnější make-up trendy

23. září 2021

|

2 minuty

|
3914

Život během pandemie je určitě náročný pro všechny z nás. Minimální kontakt s lidmi, věčné online nákupy a domácí sestřih vlasů zanechá stopy určitě na každém. Není se tedy co divit, že se poslední dobou hemží internetem podivné beauty trendy. Které za nás obsadily první příčky bizarnosti?

Kruhy pod očima

Jakkoliv se snažíte své kruhy pod očima obvykle skrývat, současný trend se vydává poněkud jiným směrem. Po falešných pihách bychom tak měli dát sbohem rozjasňovačům a uvolnit místo pro fialové, modré a červené oční stíny. Zapomeňte ale na kouřovky, tentokrát by vám měly posloužit jako nástroj k vytvoření falešných, nebo zvýraznění vašich vlastních kruhů pod očima. S tímto make-up trendem přišla influencerka @sarathefreeelf v rámci aplikace TikTok a vyvolala nemalou odezvu. Když už nic, alespoň si nemusíte vyčítat prohýřenou noc!

@sarathefreeelf

♬ Greek Tragedy (Oliver Nelson TikTok Remix) – The Wombats

Dermacol tip

Pokud přeci jen dáte přednost svěže a zdravě vypadající pleti, vyzkoušejte rozjasňovač z 4-barevné palety korektorů s rozjasňovačem pro dokonale sjednocenou pleť. 

Falešné pupínky

Snad největší nepřítel krásné pleti, akné, se dostává v rámci posledních trendů do popředí. Dá se považovat za odpověď na zásah dokonalých profilů z Instagramu do našich životů v podobě uchýlení se k přirozenosti. Došlo to nicméně tak daleko, že i na módním mole se modelkám se zdravou a krásnou pletí přidělávají falešné akné a zarudnutí. A my jen doufáme, že se pupínkové hnutí nestane součástí našich každodenních životů.

Dermacol tip

Za akné se stydět rozhodně nemusíte, ale boje za zdravou pleť se nevzdávejte. Vyzkoušejte naši řadu Acne Clear pro problematickou pleť a zatočte se svými pupínky navždy!

Chloupky v nose

Pomyslnou korunku bizarnosti za nás získává trend nalepovacích chlupů v nose, který ovládl Instagram. Původně to celé začalo jako vtip na jednom méně známém profilu, ale brzy se další influencerky této estetiky chytly a trend byl na světě.

https://www.instagram.com/p/BaHmpn9l-tj/?utm_source=ig_embed

Dermacol tip

S radou ohledně prodlužování chloupků v nose vám nepomůžeme, zato s krásnými vlasy ano. Zjistěte, jaké jsou největší mýty ve vlasové péči a jak se o ně správně starat.

Make-up pro vaše uši

Ještě více make-upu! Roztomilý trend malování na uších je další vlnou, která hýbe světem Instagramu. Pokud jej chcete vyzkoušet na páteční party, doporučujeme využít třeba tužku na oči 12H True Colour Eyeliner a poté prstem nanést na místa s barvou lak na vlasy, který obrazce zafixuje.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.