Velká podzimní soutěž

18. listopadu 2020

Zasoutěžte si o 3x velký balíček kosmetiky, která vám příjemní podzimní dny!

Stačí být zaregistrovaný v Klubu Krásy a přidat do komentářů vaši odpověď na soutěžní otázku:

Někdo rád maluje, jiný se prochází po lese a rozjímá při pohledu na krásně zabarvené listí. Jaké tvůrčí činnosti se nejraději věnujete na podzim?

Výherní balíček obsahuje:

Eyeshadow palette Matt and Pearl No.2

Mandlový krém na ruce a nehty

Noční vyživující maska

Gelový lak na nehty odstín č.2

Tělový peeling – belgická čokoláda

Multi-purpose brightening palette

Blush and Glow odstín číslo 5

16H Lip Colour odstín 28

Mega Lashes Mascara Volume & Care

Dermacol Black Magic

Collagen+ intensive rejuvenating day cream

* Obsah výherního balíčku se může lehce měnit

Výherce vylosujeme 30. 11. 2020

• Pavlina Janáková

Tak začíná to podzimní výzdobou kolem domu ve stylu Halloween , Kolem domu nám to zdobí vřesy, vyřezávané a okrasné dýně a nechybí nám k tomu podzimně naladěné chrizanteny. Po této etapě se chystáme s dcerou na advent, Zdobín bránu a vyrábíme adventní věnce a svícny. Je to naše tvořivé období v roce, kdy si to užíváme a přitom se vyblbneme!

• Procházky barevným podzimem, kde sbírame různé květy, šišky, plody ze kterých tvořím různé dekorace. Také dělám pečený čaj, který pak daruji svým blízkým pod stromeček. 🍁🍂🎃🍏🍐🍎🍋🌰👩‍🌾👩‍👦

• S dětmi sbírám kaštany, ze kterých klasicky tvoříme zvířátka, sbíráme šípky, které pak sušíme na zimní časy. A pokud počasí dovolí…upravy na zahrádce a krášlení truhlíků podzimními kytkami a dekoracemi🤗

• Při hezkém počasí chodím na procházky a na houby, a při sychravém počasí trávím čas s rodinou, hrajeme například společenské hry.

• Michaela Nováková

Naposledy som tvorila pri výrobe adventného kalendára pre svoju 2-ročnú dcéru. Už sa teším, až sú bude jednotlivé balíčky deň za dňom rozbaľovať 😀