Vánoční soutěž o tři dárkové balíčky

8. prosince 2020

Zasoutěžte si o 3 vánoční dárkové balíčky Gift Set Hyaluron!

Stačí být zaregistrovaný v Klubu Krásy a přidat do komentářů vaši odpověď na soutěžní otázku:

Jaký vánoční dárek vám udělal největší radost a proč?

Výherce vylosujeme 16. 12. 2020. Každý výherce vyhraje jeden dárkový balíček Dermacol.

* Obsah výherního balíčku se může lehce měnit

• Zuzana Kratochvílová

Největší radost mi udělal nový foťák kterým můžu dělat fotky své skvělé rodiny a mít tak památku na všechny báječné zážitky s ní.

• Petra Kuglerová

Nejkrásnější dárek,je vidět mého 3leteho syna,jak běží ke stromečku a těší se ,co mu Ježíšek nadělil 🤗 to je pro mě to nejkrásnější ❤️

• Jana Hladišová

Největší radost mi pod stromečkem udělal náš pejsek. Moc jsem si přála štěně abych nebyla sama. A on mi dělá společnost v každé situaci. Je to kamarád ať je dobře nebo špatně. Nikdy bych ho nedala. 🐶🎄🍀

• Petra Pošmurová

Mě vždy udělali a doteď udělají radost dárečky od dcery. Je velmi kreativní takže když byla malá byli to různé obrázky a koláže fotek. Teď vlastně dělá podobné, ale je to ještě vytuněné více. Různé kartonové boxy s ořechy co miluji fotky zkombinované tak jak rostla ona nebo já. Prostě tyto dárečky vždy zahřejí u srdce nejvíce.