Valentýnský make-up s Dermacol

9. února 2024

|

2 minuty

|
5423

Je zde opět svátek zamilovaných, svátek sv. Valentýna. Máme pro vás návod na make-up, který Vám dodá sebevědomí nejen na Valentýna, ale i při jiných událostech. Tak do toho pojďte s námi.

1. Základní make-up

Na vyčištěnou pleť naneseme hydratační sérum a krém. Následně naneseme satin bázi, která nám dodá dokonalý základ pro make-up a díky němu tak vydrží dlouho.

Poté použijeme novinku, Infinity make-up, který pleť krásně sjednotí, zakryje nedokonalosti a nezanese póry. V případě výraznějších kruhů pod očima můžete ještě použít Cover X-treme corrector.

2. Pudr a kontury

V zimním období obzvlášť potřebuje naše pleť dodat více barvy. Konturováním dosáhnete krásného zvýraznění rysů obličeje. My použili rozjasňovací paletku na hranu tváře a nos, na lícní kosti konturovací paletku a pro dodání šťavnatější barvy jsme na lícní kosti přidali ještě i přírodní pudrovou tvářenku.

3. Oči a obočí

Oči jsou okno do duše, proto se nebojte je zvýraznit a orámovat. K tomu skvěle poslouží sofistikovaná Drama paletka očních stínů . Tmavý stín se hodí i na linku – stačí použít více zkosený štětec. Světlejší stíny lépe vyniknou na pohyblivém víčku. Lze přidat i šedou a vytvořit tak více kouřové líčení.

Na obočí použijte automatickou tužku na obočí, které oživí vaši přirozenou barvu, následně ho lehce vyčešte.

Na řasy jsme použili Infinity řasenku, která nám řasy krásně zahustí a oddělí.

5. Nebojte se spodních linek

Čím oživit a opticky zvětšit oči? Zkuste barevnou linku! My použili fialovou barvu z kolekce Summer vibes č. 5 a lehce přetřeli tmavě fialovým stínem č 7.

6. Finální look

Na závěr našeho líčení použijeme rtěnku 16h lipcolour, se kterou můžete bez starostí protančit celou noc, užít si večeři či večírek.

Tak co na make-up říkáte, vyzkoušíte?

S láskou

Dermacol

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.