Trendy v líčení v roce 2024

15. ledna 2024

|

< 1 minuta

|
5386

Pojďte se s námi podívat na to, jaké trendy v líčení můžeme v letošní roce očekávat. A co naopak už trendem dále nebude.

1. Glowy skin

  • Ještě více než kdy předtím se v posledním roce apelovalo na péči o pleť. To pokračuje i v novém roce. K zásadním krokům patří hydratace a ochrana pleti. Z řad produktů Dermacol je ideálním společníkem Aqua Aqua řada.
  • Dalším krokem, na který nezapomínejte, je ochrana pleti. Naše pleť je vystavována denně milionům vnějších radikálů, které mohou mít vliv na kvalitu pleti. Myslete na to, že Vaši pleť je třeba chránit nejen když venku jasně svítí slunce, ale i když prší a je zima, paprsky proniknou jak přes mraky, tak okno.

2. Neon

  • Čeho se určitě v tomto roce nebát? Barev! Barevné obočí, barevné stíny, barevné linky. Vaší představivosti se meze nekladou. V našem Dermacol portofóliu naleznete barevné tužky na oči, nebo sadu neonových laků.

3. Red is the answer

S čím určitě v letošním roce nešlápnete vedle? S červenou barvou na doplňkách, oblečení, stínech, nehtech, zkrátka vždy se trefíte a budete vypadat chic. Pokud chcete ozdobit svůj obličej perfektní červenou rtěnkou můžete použít matnou Hyaluron Hysteria v odstínu č. 8, nebo ikonickou neslíbatelnou rtěnku 16h v odstínu číslo 4.

4. Strawberry make-up, Tomato make-up, Latte make-up ?!

Kolik druhů make-upu nás ještě čeká? My rozhodně tipujeme Peach Fuzz, v odtínech letošní barvy roku! Tu si v dalším článku pečlivě probereme.

5. Tváře jako slabikáře

A co v neposlední řadě je in? Barevné tváře. Už žádné smutné zimní odstíny, ale roztomile narůžovělé tváře. Těch docílíte s ideálním pomocníkem, Dermacol přírodní pudrovou tvářenkou.

S láskou

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.