Top beauty trendy pro rok 2020

21. března 2020

|

2 minuty

|
1006

Tak jako v módě, i beauty trendy se časem vyvíjí – ať už s návratem ke starým osvědčeným klasikám nebo s objevením nových postupů, kterým jednoznačně vládne již několik let contouring. S našimi tipy je navíc hravě zvládnete!

Rty jako Marilyn

Červené rty si tento rok obstojně říkají o první příčku mezi make-up trendy. Boom přišel již na Vanity Fair party v rámci udílení Oscarů a odstíny červené nechyběly ani na přehlídkových molech značek jako Marc Jacobs, Oscar de la Renta nebo Jason Wu.

„Pro každou ženu existuje ten správný odstín červené.“ Audrey Hepburn

Pro perfektní tvar vykreslete linii rtů konturovací tužkou pomocí lehkých krátkých tahů, které zajistí přesnější aplikaci. Než sáhnete po rtěnce, použijte tužku i lehce pod nakreslenou linii – tento základ pomůže rtěnce proti rychlému rozmazání. Poté dlouhými tahy naneste rtěnku a nebojte se přitlačit – dosáhnete tak bohatšího a rovnoměrnějšího vzhledu.

Dermacol TIP

Správný odstín rtěnky prozradí barva žil na zápěstí. Pokud mají modrý tón, vybírejte spíše studené odstíny červené. Žíly zbarvené do zelena odkazují zase na teplejší odstíny.

Look Femme fatale je znovu ve hře

PANTONE 19-4052 klasická modrá

Barva roku by ve vaší kosmetické taštičce neměla chybět. Perfektně se hodí na oční víčka – pro nejlepší pokrytí naneste oční stíny na horní víčko v požadované šířce a délce. Pro zjemnění a rozptýlení pigmentu zapracujte jemnými tahy špičkou ukazováčku, pro výraznější styl ponechte tahy tužkou zřetelné. A pokud vám přišla pozvánka na netradiční večírek, nebojte se modrou použít i na vašich rtech!

Barva roku by ve vaší kosmetické taštičce neměla chybět

Dermacol TIP

Nejvýraznějšího efektu dosáhnete pomocí intenzivního očního stínu a linky Longlasting Intense Colour v odstínu č. 4. Na rty použijte modrou tekutou rtěnku Matte Mania v odstínu č. 40.

Bob

Pokud si ještě teď pouštíte HalfTime show v podání Jennifer Lopez a Shakiry, asi vás nepřekvapí, že se kolem těchto latinskoamerických krásek točí nespočet odborníků na trendy. Jennifer navíc strhla pozornost i svou rozsáhlou spoluprací s módní designérkou Donatellou Versace. Úspěch ale zaznamenala i na červeném koberci v rámci filmových ocenění Spirit Awards, kam zvolila nadčasový účes – bob. Tento krátký účes je oblíbený pro svoji vzdušnost a všestrannost – ideální pro nadcházející léto!

Bob je nejtrendovějším účesem roku 2020

Dermacol TIP

Stylingový ochranný sprej na vlasy dodá díky mořské soli vašim vlasům ležérní efekt plážových vln a nádherně je provoní magnólií.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.