Oslňte nejen na parketu dokonalým lookem jako Iva Kubelková

Dlouholetá ambasadorka české kosmetické značky Dermacol, moderátorka Iva Kubelková s jejím tanečním partnerem Martinem Prágrem, bojují o post krále a královny parketu. S tím, jak zatancovat hvězdnou rumbu vám sice neporadíme, ale zato víme, jak se hvězdy (nejen) tanečních show líčí. S našimi tipy to i vy zvládnete s grácií. 1.Pleť Iva nedá dopustit na péči s extraktem z kaviáru, […]

24. října

|

2 minut

|

Dlouholetá ambasadorka české kosmetické značky Dermacol, moderátorka Iva Kubelková s jejím tanečním partnerem Martinem Prágrem, bojují o post krále a královny parketu. S tím, jak zatancovat hvězdnou rumbu vám sice neporadíme, ale zato víme, jak se hvězdy (nejen) tanečních show líčí. S našimi tipy to i vy zvládnete s grácií.

1.Pleť

Iva nedá dopustit na péči s extraktem z kaviáru, která zpevňuje kontury pleti a dodává jí pružnost. Denní krém je ideální volbou i před líčením a v kombinaci s omlazující podkladovou bází s částečkami zlata krásně vyhladí i rozjasní pleť a připraví ji na nanesení make-upu. S takovým základem potom protancujete celou noc jako hvězda.

2. Make-up

Omlazující extrakt z kaviáru Iva dopřeje pleti i v make-upu, který svými účinky skvěle doplňuje pleťovou péči. Je dlouhotrvající a pleť krásně vyhladí i bez toho, aby zanechal pocit masky či dokonce vysušení. Součástí balení je i krémový korektor, který na jemnou pleť očního okolí působí jako balzám.

3. Oči

Dramatické tango ani vášnivá latina se neobejdou bez uhrančivého pohledu. Ten vytvoříte celkem jednoduše, kombinací dvou kontrastních odstínů. Tmavší aplikujte na celé pohyblivé víčko a blendovacím štětcem ho rozpracujte do ztracena. Vytáhněte ho až směrem k obočí, čímž opticky zvětšíte oko. Na závěr zvýrazněte vnitřní koutek oka světlejším perleťovým stínem, tím líčení zjemníte a oko získá zářivou jiskru. Naším tipem je kombinace burgundy a zlaté, co říkáte?

Hvězdné líčení bez dokonalé černé linky?  Za to by vám porota určitě strhla body za techniku. Správná linka přitom vyžaduje jen trochu cviku a správný produkt. Ideální je oční linka v peru s tenkým hrotem. Velmi záleží na tvaru vašeho oka, proto doporučujeme vyzkoušet víc variant a zjistit, jaká linka sluší vašemu oku nejvíc.

4. Rty

Rty jsou nejvýraznějším prvkem tváře, o to důležitější je v rámci slavnostního make-upu jejich dokonalé nalíčení. Jednoznačnou volbou na hvězdné večery je pro Ivu dlouhotrvající dvoufázová barva na rty 16H Lip Colour, která odolá jídlu, nápojům i polibkům. A nerozmaže se ani po náročném tanečním výkonu.

S takovým make-upem budete hvězda nejen tanečního parketu.

Ivě držíme palce a Vám přeje krásné podzimní večery u Star Dance!

S láskou

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.