Líčení do 10 minut pro videohovor z domu

13. listopadu 2020

|

2 minuty

|
2130

Pokud v této době pracujete z domu nebo rána nejsou zrovna vaší oblíbenou denní dobou a potřebujete stáhnout čas věnovaný vašemu líčení na minimum, máme pro vás tipy, jak vše stihnout do deseti minut a stále vypadat skvěle! Jak tedy na to?

1. Ujistěte se, že máte důkladně očištěnou pleť od make-upu a nečistot a nanesený hydratační krém.

2. Jakékoliv nedokonalosti – akné, kruhy pod očima nebo pigmentové skvrny – zakryjte korektorem. Zapracujte jej prsty nebo houbičkou na make-up.

Dermacol tip:

Skryjte dokonale své nedostatky s korektorem a rozjasňovačem 2v1 Perfect me.

3. Teď již přichází na řadu samotný make-up. Vyberte takový, který přesně padne barvě vaší pleti – řiďte se hlavně odstínem vašich rukou, krku a uší. Pokud totiž chráníte svůj obličej před sluncem, může být světlejší než zbytek těla. Zaměřte se proto raději na celkový dojem než pouze na tón vašeho obličeje.

4. Pomocí velkého štětce naneste rozjasňovač do oblasti nad lícními kostmi a na lícní kosti zase tvářenku – dosáhnete tak okamžitého zvýraznění.

Dermacol tip:

Špičkou ukazováku naberte lehce rozjasňovače a naneste jej do vnitřního koutku oka. Svému pohledu tak dodáte čistší vzhled.

5. Tužkou na obočí lehce obtáhněte a vytvarujte svůj přirozený tvar.

6. Na oči použijte řasenku, která mnohonásobně zvýší objem vašich řas. Nebudete tak muset použít tužku na oči, čímž ušetříte spoustu času.

Dermacol tip:

Vyzkoušejte veganskou řasenku Don’t be jealous, která vašim řasám dodá skandální objem, aniž by je slepila.

7. Na závěr můžete přidat rtěnku. Pokud jste doma, máte vyhráno, protože nemusíte řešit žádné obtisky na roušce. Pokud se však vydáváte každý den do práce, doporučujeme sáhnout po dlouhotrvající rtěnce 16H Lip Colour.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.