Soutěž: Jsi influencerka a máš ráda výzvy? Otestuj šestnáctku a získej zásobu kosmetiky na rok zdarma !

11. listopadu 2022

|

2 minuty

|
9063

Představovat naši dlouhotrvající dvoufázovou rtěnku 16H Lip Colour by na tomto místě bylo určitě zbytečné. Koneckonců patří k našim bestsellerům i ve světovém měřítku. Proto jsme si řekli, že lepší než stokrát slyšet nebo číst bude jednou zkusit. Nebo lépe řečeno otestovat. Jdeš do toho s námi?

Nejdříve základní informace. Do našeho velkého testu hledáme influencerky, které se zajímají o kosmetiku a baví je práce s videem. Pokud tě na tvém profilu na Instagramu sleduje aspoň 5 000  followerů nebo máš na TikToku minimálně 20 000 fanoušků a chceš získat zásobu kosmetiky Dermacol na celý rok, určitě čti dál.

Jak na to?

Prvním krokem je vyplnění krátkého dotazníku. Chceme vědět víc o tobě a tvém profilu i o tom,  jaký máš vztah ke značce Dermacol a proč tě tato výzva zaujala. Pokud tě vybereme, pošleme ti tři krásné odstíny rtěnky 16H Lip Colour, hlavní hvězdy této výzvy. Do balíčku samozřejmě přibalíme i dvoufázový odličovač, který zaručí, že se s touto rtěnkou na rtech nevzbudíš i do druhého dne. Jak jistě víš (nebo aspoň tušíš J), vydrží dokonalá celé hodiny, odolá jídlu, pití i polibkům. Možná ale při plnění výzvy zjistíš, že odolá i jiným nástrahám, které jsme my nezkoušeli. Jinými slovy, tvojí úlohou bude kreativním videem ukázat svým followerům, jak jsi ji testovala ty 😊.

Bližší informace pro zpracování zadání ti zašleme e-mailem, takže budeš přesně vědět, co je třeba udělat. Ze všech zúčastněných soutěžících nakonec vybereme čtyři, kteří nás nejvíce zaujali svou kreativitou a formou prezentace.

To nejlepší na závěr – o co hrajeme? 😊

Čtyři výherci získají produkty značky Dermacol podle vlastního výběru v hodnotě 2 000 eur/50 000 Kč! Tak co, jdeš s námi do toho? Čas pro přihlášení se do výzvy máš do 20. 11. 2022 a ZDE najdeš link na přihlašovací dotazník do velkého „crash testu“ naší šestnáctky😊

Všechna pravidla najdeš ZDE.

Hodně štěstí!

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.