Dermacol pomáhá nejen ke kráse

8. prosince 2023

|

2 minuty

|
5292

Dermacol pomáhá nejen ženám, cítit se krásně, ale pomáhá také několika nadacím, které dělají krásný svět pro ty, kteří jej nemohou mít tak snadno. V dnešním článku vám je představíme. Přeci jen, kdy jindy než na Vánoce, bychom měli pomoci těm, kteří to potřebují.

1. Happy Hearts

Happy Hearts staví bezpečné školy v oblastech postižených přírodními katastrofami. Nadační fond založily Petra Němcová a Karolína Bosáková, které se po vlastní zkušenosti s přírodní katastrofou rozhodly dlouhodobě a udržitelně pomáhat dětem v zasažených oblastech. Partnerem Happy Hearts je americká nadace All Hands and Hearts. K dnešnímu dni jsme společně postavili 340 škol ve 26 zemích světa. 

„Byli jsme třeba při otevření nové školy v Nepálu. Znovu jsem si tam uvědomila, jak důležitý je i v nejsložitějších chvílích dětský úsměv a jak zásadní je pro osud všech dětí na světě jejich vzdělání,“ popisuje svou osobní zkušenost Věra Komárová (ředitelka vývoje Dermacol). A dodává, součástí každého úspěchu by měla být vždy i cílená pomoc těm, kteří takové štěstí v životě nemají.

V letošním roce Dermacol přispěl nadaci částkou 384 000 Kč.

I vy můžete přispět ZDE

2. Nadační fond Zdeňky Žádníkové

Od roku 2015 je Dermacol generálním partnerem Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové. Společně zkrášlili a vybavili už řadu oddělení pro děti i dospělé v různých nemocnicích v České republice. „Našim cílem je rozveselit a zpříjemnit prostředí zdravotnických zařízení pro malé pacienty po celé republice,“ přibližuje Věra Komárová, jež je sama maminkou tří dětí. Spolupráce značky se sympatickou herečkou a čtyřnásobnou matkou Zdeňkou Žádníkovou začala už před dvanácti lety, kdy se herečka stala tváří kosmetické řady pro citlivou pleť. A toto spojenectví trvá dodnes. „Proměny se už dočkalo nespočet dětských ambulancí, nemocnic, čekáren, dětských JIP, lůžkových oddělení i azylových domů.

V letošním roce Dermacol přispěl nadačnímu fondu částkou 550 00 Kč.

3. Be Charity

Poslání nadačního fondu Báry Nesvadbové a Pavlíny Saudkové je podporovat dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají. Pomáhají formou příspěvků na léčbu, rehabilitaci, na koupi zdravotnických pomůcek a materiálu.

V tomto roce Dermacol přispěl na nadaci částkou 30 000 Kč

Podpořit je můžete i vy ZDE

Kudy z nudy – Be Charity

Nad čím se vlastně zamyslet? Že krása netkví jen v druhu make-upu, který máte na sobě, krása tkví v každé drobnosti, radosti, kterou od života dostáváte.

Buďte v tom následujícím roce hlavně zdraví!

S láskou

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.