Dermacol pomáhá nejen ke kráse

8. prosince 2023

Dermacol pomáhá nejen ženám, cítit se krásně, ale pomáhá také několika nadacím, které dělají krásný svět pro ty, kteří jej nemohou mít tak snadno. V dnešním článku vám je představíme. Přeci jen, kdy jindy než na Vánoce, bychom měli pomoci těm, kteří to potřebují.

1. Happy Hearts

Happy Hearts staví bezpečné školy v oblastech postižených přírodními katastrofami. Nadační fond založily Petra Němcová a Karolína Bosáková, které se po vlastní zkušenosti s přírodní katastrofou rozhodly dlouhodobě a udržitelně pomáhat dětem v zasažených oblastech. Partnerem Happy Hearts je americká nadace All Hands and Hearts. K dnešnímu dni jsme společně postavili 340 škol ve 26 zemích světa.

„Byli jsme třeba při otevření nové školy v Nepálu. Znovu jsem si tam uvědomila, jak důležitý je i v nejsložitějších chvílích dětský úsměv a jak zásadní je pro osud všech dětí na světě jejich vzdělání,“ popisuje svou osobní zkušenost Věra Komárová (ředitelka vývoje Dermacol). A dodává, součástí každého úspěchu by měla být vždy i cílená pomoc těm, kteří takové štěstí v životě nemají.

V letošním roce Dermacol přispěl nadaci částkou 384 000 Kč.

I vy můžete přispět ZDE

2. Nadační fond Zdeňky Žádníkové

Od roku 2015 je Dermacol generálním partnerem Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové. Společně zkrášlili a vybavili už řadu oddělení pro děti i dospělé v různých nemocnicích v České republice. „Našim cílem je rozveselit a zpříjemnit prostředí zdravotnických zařízení pro malé pacienty po celé republice,“ přibližuje Věra Komárová, jež je sama maminkou tří dětí. Spolupráce značky se sympatickou herečkou a čtyřnásobnou matkou Zdeňkou Žádníkovou začala už před dvanácti lety, kdy se herečka stala tváří kosmetické řady pro citlivou pleť. A toto spojenectví trvá dodnes. „Proměny se už dočkalo nespočet dětských ambulancí, nemocnic, čekáren, dětských JIP, lůžkových oddělení i azylových domů.

V letošním roce Dermacol přispěl nadačnímu fondu částkou 550 00 Kč.

3. Be Charity

Poslání nadačního fondu Báry Nesvadbové a Pavlíny Saudkové je podporovat dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají. Pomáhají formou příspěvků na léčbu, rehabilitaci, na koupi zdravotnických pomůcek a materiálu.

V tomto roce Dermacol přispěl na nadaci částkou 30 000 Kč

Podpořit je můžete i vy ZDE

Kudy z nudy – Be Charity

Nad čím se vlastně zamyslet? Že krása netkví jen v druhu make-upu, který máte na sobě, krása tkví v každé drobnosti, radosti, kterou od života dostáváte.

Buďte v tom následujícím roce hlavně zdraví!

S láskou