Proč zařadit do své skincare sérum?

18. září 2023

|

3 minuty

|
5089

Kdo z nás by netoužil po krásné, hebké a vyživené pleti. Věřím, že všichni. Ovšem cesta ke krásně pleti nevede jen správným čištěním, ale i následnou péčí , ve formě séra, krému či tonika. Dnes se zaměříme na to, proč do své rutiny zařadit sérum. K čemu je dobré a jak dokáže sérum řešit konkrétní nedokonalosti na pleti, ať už pigmentové skvrny, černé tečky či vrásky.

1. Niacinamidové sérum

Niacinamid, neboli vitamin B3, je jednou z nejblahodárnějších kosmetických ingrediencí. Proč? Jedná se o všestranný vitamin, který je velmi prospěšný pro každý typ pleti. Stará se o redukci tvorby kožního mazu, což z něj dělá i dobrého společníka pro mastnou pleť. Napomáhá zlepšení vzhledu rozšířených pórů a pomáhá docílit k jednotné pleti bez pigmentových skvrn. Sérum můžete nanášet ráno i večer, po odlíčení pleti, toniku, nanesete Niacinamide sérum a použijete Váš oblíbený denní / noční krém.

Niacinamide sérum

TIP: Věděli jste, že roli toneru / tonika, může perfektně splnit i termální voda?

2. Bio retinol sérum

Retinol je derivát vitaminu A, který je považován za jeden z nejdůležitějších vitaminů mládí a krásy, zejména díky svým účinkům proti stárnutí a stimulaci obnovy buněk. Ovšem v tomto séru naleznete BIO Retinol, ten je ale získávaný z rostlin, což z něj dělá daleko jemnější formu, která nedráždí citlivou pleť a je vhodný pro těhotné ženy. Pomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny a regulovat hyperpigmentaci kůže. Dlouhodobým užíváním se urychluje přirozený proces obnovy pokožky a podporuje tvorbu elastinu a kolagenu. Sérum můžete nanášet ráno i večer, po odlíčení pleti, toniku, nanesete Bio Retinol sérum a použijete Váš oblíbený denní / noční krém.

Nově najdete v Dermacol celou pečující řadu s Bio Retinolem.

Bio Retinol sérum

3. Hyaluron sérum

Kyselina hyaluronová je asi nejoblíbenější ingrediencí proti stárnutí pleti. Stará se o prevenci a redukci vrásek. Její vliv na naše tělo je neuvěřitelný, nejen že podporuje tvorbu kolagenu, ale pomáhá nám chránit pleť proti volným radikálům. Mezi její klíčové vlastnosti patří schopnost udržet vodu, díky čemuž je pleť déle hydratovaná a pružná. Sérum můžete nanášet ráno i večer, po odlíčení pleti, toniku, nanesete Hyaluron sérum a použijete Váš oblíbený denní / noční krém.

Hyaluron sérum

4. Collagen sérum

Kolagen patří mezi jednu z nejzásadnějších stavebních jednotek v našem těle. Je přítomen v pokožce, šlachách nebo dokonce i v zubech. Stará se o hydrataci a vyplnění kůže. Kolagen v séru zpevňuje pleť a chrání ji před vnějšími vlivy. Sérum od Dermacol navíc obsahuje extrakt ze smilu a sedmikrásky pro detoxikaci a rozjasnění pokožky. Díky obsahu panthenolu redukuje podráždění a zlepšuje tonus pokožky. Sérum můžete nanášet ráno i večer, po odlíčení pleti, toniku, nanesete Collagen sérum a použijete Váš oblíbený denní / noční krém.

Collagen sérum

Aktuálně najdete celou pleťovou řadu se slevou 30% při nákupu 2 a více produktů!

Co by Vás zajímalo v péči o pleť? Napište nám Vaše tipy!

S láskou

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.