Co by měla mít každá žena ve své kabelce? 

2. ledna 2023

|

3 minuty

|
32410

Kabelka není pouze módní doplněk, jsou to přenosné miniatury našich domácností, díky kterým můžete mít na cestách vše, co potřebujete.

Dlouhé dojíždění? Vezmete si knihu. Nachladila jste se? Vybavíte se nekonečnou zásobou kapesníků. Když znáte své plány, balení se stává jednodušším. Když si nimi ale nejste jistá, je náročné stanovit si priority, co do kabelky patří a co zase ne. Proto jsme si pro vás připravili seznam nezbytností.

Peněženka, telefon, klíče..

Telefon, peněženka a klíče – 3 věci, bez kterých snad ani není reálné v dnešní době fungovat. Peněženka by měla být takové velikosti, abyste si ji mohli v případě potřeby vzít i do ruky, na klíče si vyhraďte postranní kapsičku a k telefonu doporučujeme přibalit i nabíječku, nikdy totiž nevíte, kdy se bude hodit.

Kapesníčky a osobní péče

Malé balení kapesníčků je záchranou ve spoustě situací. Hodí se po polití, při nečekaném nachlazení a také jsou skvělým způsobem, jak projevit laskavost smrkajícím cizím lidem. 

Dále si určitě zabalte malou taštičku s toaletními potřebami a mějte ho nejlépe v každé kabelce, kterou vlastníte. Naplňte ji 3-5 vložkami nebo tampony. Do sbírky přidejte také dezinfekci na ruce, která se hodí ve veřejné dopravě, na toaletách, ale i jen při používání telefonu, na kterém se nachází spousty nečistot a bakterií.

Žvýkačky

Jak se nejlépe vyhnout nepříjemným situacím po obědě? Přibalte si do kabelky mentolky nebo žvýkačky. Místo kartáčku vám dodají pocit právě vyčištěných zubů, který se skvěle hodí po jídle a před schůzkami.

Makeup taštička

Mít po ruce make-up vám usnadní být připravená na schůzku nebo večeři i na poslední chvíli! 
Tady jsou za nás tipy na nejdůležitější make-up nezbytnosti, které mít vždy u sebe.

Korektor

Znáte ten nepříjemný pocit, když se vám během dne na obličeji udělá pupínek a nejlépe ve chvíli, kdy se to hodí úplně nejméně? Přihoďte do své make-up taštičky korektor a nenechte se zaskočit.

Dermacol tip

Díky zdokonalujícímu Cover Xtreme korektoru ušetříte místo v kabelce.

Pudr

Pokud se nechcete přes den lesknout, přihoďte si do make-up taštičky i svůj oblíbený kompaktní pudr a zrcátko.

Balzám na rty

Must have na který nesmíte zapomenout, nic není totiž nepříjemnější než vysušené a popraskané rty.

Rtěnka

Také si přijdete, že jakmile máte na sobě rtěnku, máte život více v pořádku a cítíte se dobře? My totiž také, 16H Lip colour je za nás totální must have! Nezapomínejte u sebe alespoň jednu rtěnku nosit, protože není nic přitažlivější než sebevědomá a krásná žena.

Parfém

Málo kterému parfému se povede, aby zůstala cítit na těle celý den. Z toho důvodu doporučujeme mít v tašce parfém, nebo minimálně jeho miniaturu.

Krém na ruce

Zapomenout byste neměli ani na krém na ruce. Využít ho totiž můžete i případně na celé tělo. Vaše hydratovaná a voňavá pokožka vám za to určitě poděkuje.

Hřeben a gumičky

Nikdy nevíte, kdy vás potká nepříznivé počasí, závada na oblečení nebo nečekaná cesta do posilovny. Pokud máte kratší vlasy, zvolte případně místo gumičky sponky. Také přibalte (mini) hřeben, který je nezbytnou součástí kabelky, protože nikdy nevíte, zda vás za rohem nečeká důležitá příležitost.

Voda

Když celý den běháte po schůzkách, je důležité zůstat hydratovaná, přibalte tedy alespoň menší flaštičku vody. Přijít vhod může i zdravá svačina, abyste předešli přejedení chipsy nebo sušenkami. Skladné a výživné jsou oříšky nebo müsli tyčinky.

A co jsou vaše nezbytnosti, bez kterých neopouštíte dům? 🙂

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.