3 vzory vánočních nehtů, které musíte vyzkoušet

14. prosince 2020

|

< 1 minuta

|
2286

Vánoce jsou za dveřmi a většina z nás se skrze přípravy na Štědrý den nezastaví. Užijte si chvíli jen pro sebe a zkuste jeden z našich vzorů vánočních nehtů, které hravě zvládnete z domu!

Pruhy, proužky a pásky

Tradiční vzor, který ve sváteční čas zahalí nejeden dárek. Zabalte jím i své nehty. Pro základ jsme si vybrali tradiční vánoční barvu – červený dlouhotrvající lak na nehty 5 Day* Stay v odstínu č.28 Moulin Rouge. Černé proužky jsme nanesli pomocí ořezané tužky, která nám umožnila vytvořit úzké proužky pomocí třpytivého laku 5 Day* Stay v odstínu č.32 Chat Noir. Vyzkoušet můžete také světlou variantu s odstínem č.2 Sugar Sweet.

Třpytivá záře

Hvězdy zázraků a přání k Vánocům patří. Pro tento vzor jsme vybrali podkladový odstín č.47 dlouhotrvajícího laku 5 Day* Stay. Naneste alespoň dvě vrstvy, aby jeho krytí bylo více intenzivní. Poté sáhněte po odstínu č.5 Lucky Charm, který nanášejte štětečkem tak, aby vám na nehtu ulpělo co nejvíce třpytek.

Dermacol tip

Vytvořte ultralesk s nadlakem Ultra Gloss Top Coat, který na nehtu vytvoří v extremně krátkém čase tvrdý ochranný film. Ten chrání lak na nehty proti oděru a olupování se a prodlužuje výrazně jeho odolnost.

Vločka sem, vločka tam

Vločky jsou nejtěžším vzorem z našeho výběru, ale o to více rozruchu zanechají! Vrhněte se na ně opět s červeným odstínem č.28 Moulin Rouge. Poté použijte znovu tužku nebo úzký štěteček a pomocí odstínu č.6 First Kiss začněte tvarovat vločky. Můžete si vybrat mezi velkou poloviční, jdoucí od kraje nehtu, nebo jemnými malými, které doplníte jednoduchými tečkami. Voila, rozdávání dárečků může začít!

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.