3 top rozkvetlé svatební účesy

18. května 2020

|

2 minuty

|
1659

Svatební kytice nebo výzdoba stolu by ve váš velký den neměly být to jediné, co rozkvete. Ať už fandíte romantickým vlnám, maxi drdolům nebo jednoduchosti, tento rok je trend jasný. Kam můžete, přidejte KVĚTINY!

Tradiční věnec

Věnce i věnečky jsou součástí svateb už věky věků. V poslední době se do popředí dostaly spíše kousky s umělými květinami nebo kovové, nicméně ty mají letos smůlu. Živé květy totiž vyhrály na plné čáře. Květinový věnec se hodí zejména k rozpuštěným vlasům všech délek, nejlépe sedí s divokými vlnami. Při výběru květů se řiďte svou svatební kyticí i barvou svatebních šatů. Pokud však stále váháte, trendem jsou už delší dobu pivoňky či šlechtěné tulipány – například odrůda Angélique. Velikost věnce je pak na vašem uvážení, romantický věneček i masivní květinová záplava vyrazí všem svatebčanům dech a navíc je můžete využít i pro družičky!

Svatební kytice nemusí být vaším jediným květinovým doplňkem.

Dermacol tip

Pro zabránění vysoušení vlasů v důsledku fénování, žehlení nebo kulmování použijte ochranný sprej na vlasy Heat Protection

Obsypaný drdol

Pokud raději volíte drdol, i do něj můžete květy jednoduše zakomponovat. Vzhledem ke složitosti jednotlivých účesů zde ale platí pravidlo – méně je více. Květy by měly drdol pouze podtrhnout a navodit romantickou atmosféru. Nejlépe vyniknou menší růžičky nebo jakékoli bílé květy.

Svatebnímu drdolu dodají květy na romantičnosti.

Dermacol tip

Pokud máte barvené vlasy a uvažujete o svatebním drdolu, vyzkoušejte ochranný šampon a kondicionér Hair Care. Díky keratinu obnovuje strukturu poškozených vlasů a dodává jim lesk a pružnost.

Romantická víla

Uhlazenost vám nesedí a nejraději byste si účes udělala sama? Máme pro vás dobrou zprávu – nedbalá elegance je v módě! Vrhněte se na obsypané jabloně nebo sesbírejte kvítí z nejbližší louky a poproste některou z družiček, ať vám květy pomůže pomocí pinetek vsadit třeba do zapleteného copánku. Výsledek je krásně přirozený a vy si budete připadat jako opravdová víla!

Nedbalá elegance je v módě, tak proč jí trochu nevnést i do svatebního dne?

Dermacol tip

Vyberte k odstínu květin ladící barvu na rty16h Lip Colour, kterou vám nesmyje ani svatební polibek! Můžete se na ni spolehnout celý den i noc, otisky totiž nezůstanou nikde – na ženichovi, přípitkové sklenici ani tvářích svatebčanů po gratulacích.