Velká zamilovaná soutěž – srdíčkový look podle Instagramového filtru

14. února 2021

|

3 minuty

|
3291

Po motýlích křídlech si pro nás beauty blogerka a známá profesionální vizážistka Barbora Zegzulka připravila zamilovaný srdíčkový look, který se hodí pro jakoukoli párty. Navíc pro vás máme soutěž, ve které můžete vyhrát balíček se všemi produkty potřebné k tomuto valentýnskému looku!

SOUTĚŽ O VALENTÝNSKÝ BALÍČEK

Zasoutěžte si o 2x valentýnský balíček Dermacol!

Stačí být zaregistrovaný v Klubu Krásy a napsat nám do komentářů odpověď na otázku: Jaký dárek od Dermacol byste nejraději dostali na Valentýna?

https://www.dermacol.cz/produkt/sheer-face-illuminator-sun-bronze-zkraslujici-fluid-sun-bronze/
https://www.dermacol.cz/produkt/16-h-lip-colour-grouped/
https://www.dermacol.cz/produkt/multi-purpose-brightening-palette/
https://www.dermacol.cz/produkt/blush-and-glow-grouped/
https://www.dermacol.cz/produkt/luxusni-paletka-ocnich-stinu-drama/
https://www.dermacol.cz/produkt/precise-black-black-sensation/
https://www.dermacol.cz/produkt/iconic-lips-lipstick-and-lipliner-grouped/

Soutěžní otázka: Jaký dárek od Dermacol byste nejraději dostali na Valentýna?

Výherce vylosujeme již 28. 2. 2021

Zamilovaný pohled

Nejprve si pleť připravte – perfektní péče, make-up a kontury jsou základem pro rozjasněný vzhled. Jak na ně? To se dozvíte v prvním a druhém kroku předchozího článku.

Nyní se vrhneme na oči – Barbora si pro stínování vybrala paletku Drama. Štětečkem naneste odstín č. 1 (matný bílo-béžový odstín) na pohyblivé víčko a rozpracujte do ztracena až těsně pod obočí. Odstín č. 2 (světle hnědá) naneste od vnějšího koutku a stínujte na nadočnicový oblouk. Tmavším hnědým stínem můžete dodat hloubku a nejtmavším stínem (šedo-černý) vykreslíte špičku vnějšího oka.  

Tak jako v prvním návodu i tady použijte na oči pro zvýraznění barvy stínů tekutou metalickou rtěnku, tentokrát v odstínu č. 2. Aplikujte ji na pohyblivé víčko od vnějšího koutku přibližně do poloviny oka a lehce rozpracujte štětečkem – Barbora použila korektorový štětec D62. Vnitřní koutek oka můžete oživit zlatavým stínem. Pokud chcete docílit opravdu barevného looku, použijte metalickou rtěnku ve stejném odstínu také na dolní část oka. Podél horní linie řas vykreslete pomocí fixu na oči linku a vnitřní spodní linku projasnětebílou tužkou 16H Matic (odstín č. 1). Řasy pak zvýrazněte černou voděodolnou řasenkouVolume Mania.

Dermacol tip

Vykouzlete k uhrančivým očím i dokonalé obočí. Jak na něj s metodou mappingu se dozvíte v článku “Jak na mapping obočí”.

Dermacol tip

Podpořte svá líčka barvou tón v tónu k vybraným stínům s pomocí krémové tvářenky Blush and Glow.

Srdcová záležitost

Teď už zbývá „jen“ to nejdůležitější – dokreslit srdíčka. Pokud jste si jistá v tazích, můžete je vykreslit ručně, případně využijte jakékoli samolepky ve tvaru srdce (menší, větší nebo stejně velká). Tužkou na rty Iconiq lips (odstín č. 05) obkreslete jednotlivá srdce a poté zvýrazněte lesklým stínem paletky Drama (barva vínovo-červená), rozetřete do ztracena a odlepte jednotlivé samolepky. Rty naličte stejnou barvou, kterou jste použila na obrys srdíček.

Dermacol tip

Jak vybrat správný odstín rtěnky podle vašeho odstínu pleti? Dozvíte se v námi připraveném článku!

Dekolt

Věnujte péči i svému dekoltu a na klíčních kostechjej projasněte hydratačním bronzujícím fluidem Sheer Face Illuminator a rozjasňující paletkou.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.