Velká podzimní soutěž

18. listopadu 2020

Zasoutěžte si o 3x velký balíček kosmetiky, která vám příjemní podzimní dny!

Stačí být zaregistrovaný v Klubu Krásy a přidat do komentářů vaši odpověď na soutěžní otázku:

Někdo rád maluje, jiný se prochází po lese a rozjímá při pohledu na krásně zabarvené listí. Jaké tvůrčí činnosti se nejraději věnujete na podzim?

Výherní balíček obsahuje:

Eyeshadow palette Matt and Pearl No.2

Mandlový krém na ruce a nehty

Noční vyživující maska

Gelový lak na nehty odstín č.2

Tělový peeling – belgická čokoláda

Multi-purpose brightening palette

Blush and Glow odstín číslo 5

16H Lip Colour odstín 28

Mega Lashes Mascara Volume & Care

Dermacol Black Magic

Collagen+ intensive rejuvenating day cream

* Obsah výherního balíčku se může lehce měnit

Výherce vylosujeme 30. 11. 2020

• Podzim mám ze všech ročních období nejraději.Nejprve s manželem uděláme práce na zahradě a pak si poduzim užíváme spolu,jezdíme na kole,chodíme na procházky a fotíme ty krásy,které jsou kolem nás.Letos to bylo malinko jiné museli jsme hlídat děti,nebyla škola ani školka,tak jsme se zapojili do hlídání,učení,malování,hraní her,společné procházky v přírodě s dětmi a nechybělo focení.Hlídání nám bude končit,tak se vrhneme s manželem na vánoční pečení,výzdobu a koupit nějaký ten dárek.

• Marie Koudelková

Začátkem podzimu mám plno práce na zahradě – zrýt záhony, zastřihnout okrasné keře, maliny, ostružiny, shrabat spadané listí přerovnat kompost, zazimovat bylinky…Když nastanou deštivé, mlhavé dny, zapálím voňavou svíčku a začnu vybírat vánoční recepty na vaření i pečení…Vyrábím adventní věnce a chstám vánoční výzdobu…Večer sednu do křesla s pěknou knihou, nebo luštím křížovky, osmisměrky či sudoku…

• V jeseni, kedy sa dni stávajú pomaličky kratšími a noci zase dlhšími, mám konečne viac času sadnúť si do kresla, zababušiť sa do deky, vychutnávať si šálku teplého čaju a čítať si svoje obľúbené historické romány. A ešte keď k tomu vonku prší a všetko je také pochmúrne krásne, má to ešte väčšie čaro romanticky sa zasnívať 🙂 Ale za krásneho slnečného počasia mám veľmi rada aj dlhé prechádzky s priateľom v prírode, ktorá hrá v jeseni všetkými farbami.

• Barbora Dundálková

mám ráda typické podzimní aktivity a tím spíš, co mám dítě, tedy pouštění draka, dlabání dýní… a hlavně nás v poslední době chytlo pečení různých dobrůtek, kdy syn zdárně asistuje!

• Já na podzim pomalu začínám tvořit vánoční cukroví. Peču po celý rok, ale na ty vánoční drobné laskominy se těším nejvíce.