Vánoční přání Dermacol

22. prosince 2023

|

2 minuty

|
5316

Dříve než se svou rodinou usednete ke stromečku a štědrovečerní večeři, máme pro Vás krátké přání i od nás z Dermacol a zároveň i krátký rozhovor s paní Věrou Komárovou, majitelkou Dermacol, která se nám svěřila, co pro ni znamenají Vánoce, na co se v příštím roce těší a co ji tento rok naučil.

Když se řeknou Vánoce, je to pro Věrku Komárovou čas pro odpočinek, nebo vaše pracovní tempo nezastavuje ani při takové příležitosti?

Já musím říci, že k Vánocům mám moc hezký vztah, nejen že miluji vánoční dekorace, ale přijde mi to celé takové romantické. Ovšem mé tempo ani přes Vánoce moc nezpomaluje, jelikož musím zorganizovat spousty věcí. Mám pocit, že je snad práce ještě více než kdy jindy. Je to zkrátka celé velmi intenzivní.

Co Vás tento rok naučil?

Tento rok mne naučil trpělivosti, o které jsem si myslela, že se ji nikdy nenaučím. A pak mne naučil odhodlání překonat samu sebe do věcí, které bych třeba před několika lety neudělala.

Na kterou novinku letošního roku jste nejvíc pyšná?

Samozřejmě jsem pyšná na všechny novinky každý rok, ale tento je pro mě asi nejkrásnější naše Imperial Rose kolekce. Vůně růže mě provází celý život a já jsem neskutečně šťastná, že bylo možné tuto kolekci vytvořit.

Na co se nejvíce těšíte v nastávajícím roce 2024?

Těším se hned v lednu na veletrh do Japonska. Tato země je pro mě velmi inspirativní a zároveň i výzvou – dostat naši značku Dermacol i tam.

Máte nějaké své přání k Vánocům?

Ano, aby se zlepšily některé mezilidské vztahy a aby si lidé přestali závidět.

Jaké vzkaz posíláte všem našim čtenářům Klubu Krásy?

Přála bych vám všem sílu, sílu dokázat sdílet s blízkými i to negativní a nebát se přijít si pro radu.  A samozřejmě Vám přeji: Ať Vám produkty Dermacol dělají radost a vždy Vám vykouzlí úsměv na tváři.

Krásné Vánoce plné lásky a krásy Vám všem!

S láskou

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.