Sváteční líčení, které musíte vyzkoušet

17. prosince 2020

|

2 minuty

|
2520

Ať už máte svůj tradiční štědrovečerní outfit nebo každý rok s jeho výběrem experimentujete, máme pro vás 3 tipy, jak svůj look doplnit o zářivé vánoční líčení. Dejte nám vědět do komentářů, které z nich na Štědrý den zkusíte vy!

Rubínová červeň

Výrazná červená k Vánocům patří. Troufáte si ale na ni? Než se pustíme do samotné techniky nanesení, je důležité vybrat správný odstín. Ten poznáte podle svého podtónu a tónu pleti. Najděte svou ideální rtěnku podle našeho návodu v článku Jak vybrat správný odstín rtěnky.

Další na řadě je příprava rtů. Důležitý je především jejich peeling – můžete použít například měkký štětinový kartáček. Poté naneste na rty lehký balzám nebo hydratační kúru. Pomůže vám to vyplnit všechny nerovnosti a vaše rtěnka tak bude vypadat dokonaleji.

Teď už stačí jen správně rtěnku nanést. Nejprve obrýsujte kontury rtů tužkou na rty. Pokud potřebujete trochu zvětšit objem, nebojte se lehce přetáhnou svou přirozenou linii. Nakonec vyplňte rty barvou o jeden odstín světlejší, než jste použili pro konturu rtů. Tenhle trik totiž zařídí, že se vaše rty stanou mnohem plnějšími.

Dermacol tip

Dlouhotrvající barva na rty 16H Lip Colour vám vydrží celý Štědrý večer, takže si můžete dát kapra, přípitek i cukroví beze strachu!

Odvážná modř

Modrá je barvou vznešenosti a k zimě nepředstavitelně patří. Pokud se nebojíte experimentovat, toto líčení by pro vás mohlo být to pravé ořechové. Pro opravdu nepřehlédnutelný look jsme použili paletku Duo Eyeshadow No.4. Nejprve naneste tmavší odstín modré na vrchní i spodní víčko a štětcem zapracujte tak, aby linie mezi stínem a kůží byla co nejjemnější. Poté naneste lehce světlejší modrý stín na nejvystouplejší místo horního víčka, abyste vytvořili jiskřivější pohled.

Dermacol tip

Pro zjemnění a rozzáření oka přidejte do vnitřního koutku odstín číslo 220 očních stínů BonBon Duo Eyeshadow.

Zlatý třpyt

Další typickou barvou Vánoc je zlatá. Pokud tuto barvu milujete, proč ji nevyzkoušet i v rámci líčení? Vybrali jsme k němu kombinaci 4 perleťových stínů Quattro eyeshadow No.1. Začněte světle hnědým stínem, jež zapracujte štětečkem nebo prsty až do výše obočí. Poté naneste zlatý odstín na celou šíři horního i spodního víčka. Teď už jen stačí hnědým stínem vyrýsovat vnější špičku oka, která dodá vašemu pohledu opravdovou hloubku. Bílým stínem pak prozařte vnitřní koutek oka a sváteční večeře může začít!

Dermacol tip

Pro opravdu kočičí pohled přidejte tekuté černé linky. My jsme použili černý fix na oči Precise Black.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.