Soutěž: Tajemství mladistvé pleti Ivy Kubelkové

1. února 2023

Jaké je tajemství krásné a dokonalé pleti? Síla Caviar energy!

Pokud ještě produkty neznáte, pojďme si je společně představit.

1. Sérum

• První krok při přípravě pleti, je sérum. Caviar energy zpevňující sérum se postará, aby vaše pleť byla krásnější a vypadala mladistvě. Díky mořským řasám, ceramidům, koenzymu Q10, skvalenu, extraktem ibišku sérum obnovuje a reaktivuje buňky v pokožce a obnovuje tak povadlost a šedý tón pleti. Výsledky viditelné již po 14 dnech.

2. Caviar energy krém na ochranu očí a rtů

• Víte, kdo je největším bojovníkem proti kruhům pod očima? Caviar energy krém na ochranu nejen očí, ale i rtů. Tento malý pomocník nejen vyplní vrásky v očním okolí, ale úspěšně bojuje i s nateklým očním okolím. Obnovuje kontury očí a rtů. Díky extraktu z kůry stromu Terminalia arjuna (jedna z nejprospěšnějších rostlin používaných v tradiční indické medicíně Ayurveda) přináší okamžitě viditelné výsledky.

3. Krém

• Dalším krokem je krém. Caviar energy zpevňující krém nejen účinně redukuje vrásky, ale také zlepšuje celkovou pevnost a pružnost kůže. Nechybí ani ochranný faktor 15, který zajistí, aby sluneční záření neublížilo vaší pleti a nevznikaly tak pigmentové skvrny.

4. Caviar – Dlouhotrvající make-up a korektor

• Pokud toužíte po sjednocené nevysušené pleti, je zde Caviar – Dlouhotrvající make – up a korektor. Korektor pod oči projasní oční partie a zároveň zakryje barevné nedostatky pleti. Zpevňující make-up s kaviárem, který povzbuzuje a vyhlazuje pleť, má lehkou, sametovou konzistenci a dlouhodobou krycí schopnost.

5. Večerní rutina

• A když dorazí večer, po pečlivém odlíčení následuje maska, protože co je více, než župan, sklenka vína a maska? Caviar energy zpevňující maska, která díky svému složení probouzí buněčnou obnovu pleti, dodává ztracené živiny a okamžitou hydrataci. Krémové složení s kaviárovým  extraktem, skvalenem, mořským mikrořasami, koenzymem Q1O, makadamiovým olejem a extraktem z marocké růže viditelně vyplňuje pleť, navrací ji mladistvý vzhled a zajišťuje potřebnou hydrataci.
  • Završení rutiny je nanesení séra a použití Caviar energy nočního krému, který se postará, aby byla vaše pleť, po celou dobu vašeho spánku, dostatečně hydratovaná a ráno dokonale vypnutá.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte

ŽUPÁNEK OD ZNAČKY ASTRATEX, který měla na sobě Iva Kubelková v reklamě na Caviar Energy

Podmínky soutěže:

Odpověď na otázky:

Jak mladistvou energii získáváte vy? Který produkt z řady Caviar energy chcete vyzkoušet?

Napište nám do komentářů , vítěze vybere odborná porota společnosti Dermacol

Soutěž běží do 10. 2. 2023, vítěze vyhlásíme 14. 2. 2023.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Hodně štěstí a nekonečně krásy.

• Adriana Zubáčová

Mladistvou pleť získávám užíváním kolagenu a péčí o pleť. Chtěla bych vyzkoušet sérum popř. dlouhotrvající make-up. 🤩

• Mladistvou pleť se snažím udržovat zdravou stravou, menším stresem a pravidelným pohybem. Rada bych vyzkoušela z této řady sérum🌷🌞

• Mladistvu energiu získavam od mojej rodiny ❤️ zo slniečka 🌞 z jedal ,a aj z koenzýmu Q10 čo obsahuje váš kremík, používam je neskutočný 🤍 rada by som vyskúšala caviar dlhotrvajúci make-up a correktor.dakujem 😉

• Mladistvou energii se snažím získávat pravidelným cvičením a dobrou náladou. Ráda bych vyzkoušela Caviar energy zpevňující sérum.

• Michaela Pavlicova

Mladistvou energii ziskavam od sveho miminka a take mi k tomu dopomahaji dobré geny😊dekuji mami♥️Rada bych vyzkousela make up caviar long stay. Uz dlouho nad nim premyslim a nejspis brzy bude u me ve sbirce Vasich produktu.

• Markéta Bobálová

Energii získávám cvičením 😊 s třemi malými dětmi bývám denně k večeru už skoro na dně,ale z posledních sil se vrhnu na cvičení,30 minut ,a to mi dobije baterky 😉💪 a jedu dál 😊

• Tím, že dlouhodobě na otázku „kolik ti je“ odpovídám dvacet dva. A až natolik, že tomu věřím. Z vaší řady už mám make up a je super a ráda bych zkusila i Caviar energy krém na ochranu očí a rtů. Hezký den