Soutěž: Tajemství mladistvé pleti Ivy Kubelkové

1. února 2023

|

3 minuty

|
4678

Jaké je tajemství krásné a dokonalé pleti? Síla Caviar energy!

Pokud ještě produkty neznáte, pojďme si je společně představit.

1. Sérum

 • První krok při přípravě pleti, je sérum. Caviar energy zpevňující sérum se postará, aby vaše pleť byla krásnější a vypadala mladistvě. Díky mořským řasám, ceramidům, koenzymu Q10, skvalenu, extraktem ibišku sérum obnovuje a reaktivuje buňky v pokožce a obnovuje tak povadlost a šedý tón pleti. Výsledky viditelné již po 14 dnech.

2. Caviar energy krém na ochranu očí a rtů

 • Víte, kdo je největším bojovníkem proti kruhům pod očima? Caviar energy krém na ochranu nejen očí, ale i rtů. Tento malý pomocník nejen vyplní vrásky v očním okolí, ale úspěšně bojuje i s nateklým očním okolím. Obnovuje kontury očí a rtů. Díky extraktu z kůry stromu Terminalia arjuna (jedna z nejprospěšnějších rostlin používaných v tradiční indické medicíně Ayurveda) přináší okamžitě viditelné výsledky.

3. Krém

 • Dalším krokem je krém. Caviar energy zpevňující krém nejen účinně redukuje vrásky, ale také zlepšuje celkovou pevnost a pružnost kůže. Nechybí ani ochranný faktor 15, který zajistí, aby sluneční záření neublížilo vaší pleti a nevznikaly tak pigmentové skvrny.

4. Caviar – Dlouhotrvající make-up a korektor

 • Pokud toužíte po sjednocené nevysušené pleti, je zde Caviar – Dlouhotrvající make – up a korektor. Korektor pod oči projasní oční partie a zároveň zakryje barevné nedostatky pleti. Zpevňující make-up s kaviárem, který povzbuzuje a vyhlazuje pleť, má lehkou, sametovou konzistenci a dlouhodobou krycí schopnost.

5. Večerní rutina

 • A když dorazí večer, po pečlivém odlíčení následuje maska, protože co je více, než župan, sklenka vína a maska? Caviar energy zpevňující maska, která díky svému složení probouzí buněčnou obnovu pleti, dodává ztracené živiny a okamžitou hydrataci. Krémové složení s kaviárovým  extraktem, skvalenem, mořským mikrořasami, koenzymem Q1O, makadamiovým olejem a extraktem z marocké růže viditelně vyplňuje pleť, navrací ji mladistvý vzhled a zajišťuje potřebnou hydrataci.
 • Završení rutiny je nanesení séra a použití Caviar energy nočního krému, který se postará, aby byla vaše pleť, po celou dobu vašeho spánku, dostatečně hydratovaná a ráno dokonale vypnutá.

Soutěž

Zapojte se do soutěže a vyhrajte

ŽUPÁNEK OD ZNAČKY ASTRATEX, který měla na sobě Iva Kubelková v reklamě na Caviar Energy

Podmínky soutěže:

Odpověď na otázky:

Jak mladistvou energii získáváte vy? Který produkt z řady Caviar energy chcete vyzkoušet?

Napište nám do komentářů , vítěze vybere odborná porota společnosti Dermacol

Soutěž běží do 10. 2. 2023, vítěze vyhlásíme 14. 2. 2023.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Hodně štěstí a nekonečně krásy.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 • Za mě je teda nejdůležitější spánek, ale když je ho nedostatek, snažím se energii dodat z vitamínů v ovoci a zelenině, co mě ale vždycky nakopne je bananovo-kiwi smoothie. Přála bych si vyhrát makeup

 • Linda Petrášová

  O pleť se starám tak, že si vybírám šetrnou kosmetiku, která chrání např. před sluncem. Dále zařazuji pohyb, pravidelný pitný režim a pestrou stravu.
  Ráda bych vyzkoušela krém s SPF faktorem.