Soutěž o balíčky veganské kosmetiky

18. ledna 2021

|

< 1 minuta

|
4281

Zasoutěžte si o 3 balíčky veganské kosmetiky Dermacol!

Stačí být zaregistrovaný v Klubu Krásy a napsat nám do komentářů, co vás nejvíce zaujalo na článku: Veganská kosmetika – co byste o ní měli vědět?

Výherní balíček obsahuje:

Aroma Ritual Shower Gel – pommegranate power

Crystal Crush diamond lip gloss

Don´t be jealous mascara

Coco splash make-up base

One step gel lacquer nail polish

Výherce vylosujeme 28. 1. 2021. Každý výherce vyhraje jeden dárkový balíček Dermacol.

* Obsah výherního balíčku se může lehce měnit

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 • Největším přínosem z celého článku pro mě bylo zjištění, které živočišné přísady se vyskytují v neveganské kosmetice. Trochu mě až šokovalo, že přísada karmín je červené barvivo a získává se z hmyzu a také, že se v kosmetice používá i přísada jako je hlemýžďový sliz. Jsem ráda, že díky článku už vím, jak poznám veganský výrobek a můžu se těmto přísadám vyvarovat.

 • Petra Chvojková

  Dost mě překvapilo, že i veganská kosmetika obsahuje živočišné produkty a že produkty s názvem např. přírodní nemusí být vyloženě veganské. Je to dost ošemetné téma a je zde vidět, že opravdu zarputilý veganové mají velmi těžký výběr mezi produkty na trhu, pokud opravdu striktně chtějí dodržovat své zásady.

 • Zajímavý článek…Skvělá česká kosmetika, právě jsem vyzkoušela krém na ruce „Rose Flower Care“ – vegan… :-).. úžasný… registruji se a budu nakupovat ! 🙂

 • Jana Dušková

  Příjemně mě v článku překvapil fakt, že veganská kosmetika oproti té „neveganské“ nemá žádné nevýhody a to především v účinnosti a výdrži.

 • Celkem mě potěšilo, že zde není kratší životnost produktů, účinnost a speciální skladování. Už jsem měla a mám nějaké veganské krémy a mohu jen doporučit, protože DERMACOL je COOL.

 • v ČR se netestuje na zvířatech….nebyla jsem si jistá, ale jestli to je ověřená informace…super, užitečné vědět, že je potřeba zkombinovat vegan a cruelty-free, děkuji…….

  1