Pomáhej krásou

17. srpna 2020

Na kráse je krásné, že je všude tam, kde ji my lidé vidíme – rozhodně se nejedná jen o vnější záležitost. V Dermacol věříme, že s láskou ke kráse můžeme změnit svět v lepší místo. Pomáhej krásou je heslo charitativního projektu pro handicapované děti a jejich rodiče, jež jsme odstartovali ve spolupráci s Nadačním fondem Be Charity spisovatelky Báry Nesvadbové. Pomůžete s námi?

Vždy jsme skrze kosmetiku chtěli ženám přinášet nejen krásu, ale také spokojenost a šťastnější život. Nákupem výrobku se srdíčkem proto uděláte radost nejen sobě, ale i druhým.“ říká Věra Komárová, spolumajitelka rodinné společnosti a ředitelka strategie společnosti Dermacol.

Pomoci můžete i vy nákupem Dermacol kosmetiky označené růžovým srdíčkem a nápisem Pomáhej krásou, kdy z jednoho prodaného kusu poputuje až padesát korun na projekty pro postižené děti a jejich rodiče. V našich značkových obchodech a na e-shopu bude označená kosmetika v prodeji na konci prázdnin, začátkem září se objeví i v drogistických řetězcích.

Mezi dvanácti vybranými výrobky dekorativní kosmetiky označenými samolepkou jsou jak trvalky, tak novinky určené pro líčení tváře, očí a rtů. K těm patří například paletka rozjasňovačů na tvář, dlouhotrvající krycí Longwear Cover make-up, aktivní podkladová báze pod make-up White magic, zvýrazňující automatická tužka na obočí, ale i nové odstíny populární voděodolné fixy na oční linky či bombastické třpytivé dlouhotrvající lesky Crystal Crush v neodolatelných sedmi odstínech a nová objemová a pečující řasenka Mega lash v obalu s růžovo-zlatou metalizací.

Tvářemi dobročinné kampaně, jejíž součástí je i uvedení nového parfému Iluze, jsou vedle Báry Nesvadbové herečka Jitka Asterová se svou dcerou Annou Linhartovou. Parfém s vůní lásky a dobra, v němž se mísí jasmín a sladká krémová vanilka, vznikl s inspirací ve stejnojmenné knize od Báry Nesvadbové a v prodeji bude na tradičním Be Charity bazárku, jež se letos koná již 24. srpna.

Ženy podporují ženy a při tom vždy vzniká pozoruhodná síla a energie,“ dodává Věra Komárová.