Oslavte s námi den lásky a krásy💕

17. dubna 2024

|

2 minuty

|
5524

Nejzamilovanější den v roce je tady. Vezměte s sebou ať už partnera, rodinu nebo kamarádku a oslavte společně s Dermacol den lásky. Užijte si krásné jarní prostředí Grébovky, příjemnou atmosféru a program plný zábavy pro celou rodinu (viz níže). To vše s bohatou kosmetickou péčí, líčením neslíbatelnou 16h rtěnkou a skvělými koncerty.

Ženy se mohou těšit na líčení, lakování nehtů, představení parfémů či pleťové poradenství. Pro nejmenší raubíře budou připraveny hravé aktivity s příšerkou AROMA Plummy monster, se kterou značka letos uvedla sprchový gel a pěnu do koupele.

Pozor! Nedočkavci mohou dorazit do parku Grébovka už 30.4. kde bude čekat čarodějnická párty, program pro celou rodinu a párty pro nezadané.

Již teď si můžete zakoupit Dermacol tašku s jedinečnými produkty Dermacol za výhodnou cenu 299 Kč!

Součástí zakoupené tašky bude hned několik produktů značky Dermacol, jako je například lehký krém pro každodenní péči s vůní malin a lesního ovoce Love My Face nebo tekuté mýdlo s nezaměnitelnou vůní papáji a máty Aroma Moment. Součástí tašky bude také krémová mycí emulze s obsahem konopného oleje s jemnou vůní šalvěje Cannabis sprchový krém nebo jeden z odstínů mini automatické tužky na oči a rty Summer Vibes, která se perfektně hodí i pro extravagantnější jarní líčení plné barev.

Těšíme se na viděnou

S láskou

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.