Léto za hranicemi? Tyto 4 tipy se vám budou hodit

9. července 2020

|

2 minuty

|
1530

Patříte k těm, kdo si léto bez dovolené za hranicemi neumí představit a neodradí vás ani omezený výběr povolených destinací? Pak pro vás máme čtyři tipy, s nimiž cestování zvládnete bez zaškobrtnutí!

Pozor, slunce!

Věděli jste, že byste se měli proti slunečnímu UV záření chránit i ve stínu? Pokud tedy vyrážíte za slunečným pobřežím k moři, nevynechejte nejvyšší ochranu v podobě opalovacího krému s SPF 50 a v době oběda, mezi 12:00 až 14:00, se raději schovejte pod slunečník. Jinak totiž riskujete poškození kůže v podobě rakoviny zvané melanom.

Dermacol tip

Jak účinně chránit svou pokožku? Přečtěte si článek Nepodceňujte slunce: 4 kroky pro zdravý bronz a prožijte dovolenou bez bolestivých spálenin.

Opatrnost především

I když se zdá, že je epidemie koronaviru na ústupu, zůstaňte obezřetní. Není horší dovolené než na lůžku, navíc v cizí zemi. Chraňte své zdraví a poctivě dezinfikujte a myjte své ruce, telefon i klíče. S naší antibakteriální řadou v rodinném balení pro všechny příležitosti výrazně omezíte možnost nákazy.

Dermacol tip

Chraňte nejen sebe, ale také ostatní. Aplikujte tyto 3 hygienické tipy pro boj s viry při vašem cestování doma i ve světě a zabraňte zbytečnému šíření jak nebezpečných virů, tak bakterií.

Voděodolnost frčí

Že líčení k vodě nepatří? Omyl! S voděodolným líčením se už nebudete muset držet nad vodou. O voděodolné řasence jste nejspíš slyšeli, věděli jste ale, že jsme pro vás v Dermacol vyvinuli i voděodolný make-up, oční linky ve formě fixu nebo řasenku na obočí? Když dovolená, tak bez kompromisů.

Fit do plavek

Letní dovolenou jste pro letošek nejdříve odpískali a teď nestíháte mít vysněnou figuru do plavek? Zkuste tyto 4 cviky pro pevnou postavu s použitím řady Active, která vaše hubnutí podpoří. Hravě je zvládnete odkudkoli – z domu, parku nebo si domluvte společné cvičení v práci a motivujte sebe i své kolegy. 

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.