Jsi influencer/ka? Zapoj se do naší výzvy a získej roční smlouvu s Dermacol!

3. prosince 2021

|

2 minuty

|
2732

Práce s influencery nás baví už několik let. Ale vybrat si z velkého množství zajímavých profilů je i pro nás často výzva. A tak jsme se rozhodli dát příležitost každému, kdo má rád Dermacol, chce testovat naše produkty a dělit se o zkušenosti se svými followery. Pokud tě takováto nabídka zaujala, čti dál a dozvíš se, jak na to.

Aby ses stal/a součástí našeho týmu, nemusíš být právě beauty influencer/ka s obrovským počtem followerů. Klidně se můžeš na svém profilu věnovat vaření, pečení, cestování, fotografování anebo dětem. Stačí, když se přitom zajímáš i o kosmetiku a na tvém instagramovém profilu tě sleduje minimálně 10 000 lidí.

Jak na to?

Nejprve nám vyplň dotazník, abychom se o tobě dozvěděli víc. Zajímá nás něco o tobě a tvém profilu i o tom, proč by tě spolupráce s Dermacol zajímala. Zároveň si podle návodu vyber nejvhodnější odstín našeho legendárního make-upu Cover, který je hlavní hvězdou této výzvy. Je to jeden z nejprodávanějších make-upů na celém světě a pochvalují si ho profesionálové i běžné ženy. Protože jak říkají legendy, kdo ho použije, nepotřebuje žádný filtr… J. Čas na přihlášení máš do 13. 12. 2021.

Pokud nás tvoje přihláška zaujme, poštou anebo kurýrem ti doručíme balíček se zmíněným krycím make-upem Cover. Považujeme ho za naše rodinné zlato a tvou soutěžní úlohou bude vyzkoušet ho a představit kreativním způsobem také svým fanouškům. Bližší informace ke zpracování ti zašleme e-mailem, takže budeš přesně vědět, co je třeba udělat 🙂. Ze všech zapojených soutěžících nakonec vybereme dva, kteří nás nejvíce zaujali svojí kreativitou a formou prezentace.

To nejlepší na závěr – o co hrajeme?

Dva výherci získají:

  • placenou spolupráci na rok 2022 v hodnotě 2 000 eur/50 000 Kč
  • produkty podle vlastního výběru v hodnotě 500 eur/12 500 Kč
  • možnost podílet se na vývoji produktů a přípravě kampaní Dermacol

Všechna pravidla najdeš ZDE v CZ a ZDE v SK.

Tak co, jdeš s námi do toho? Pokud ano, zde je link na přihlašovací dotazník a my se už teď těšíme na všechny „nové tváře Dermacol“ 😊.

Tým Dermacol

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.