Jarní očista těla

3. dubna 2023

|

2 minuty

|
4591

S příchodem jara spousta z nás touží po tom dát svému tělu po zimě očistu , ať už ve formě nové pleťové kosmetiky, novým stravovacím návykem či

My pro vás máme několik typů, co dopřát vašemu tělu, abyste se cítili skvěle.

1. Vlna hydratace

  • Pleť je po zimě dehydrovaná a tak je potřeba ji dopřát řádnou dávku potřebné energie. Slyšeli jste už o nové AQUA AQUA řadě Dermacol? Obsahuje mořskou řasu a Panthenol, který se postará regeneraci a ochranu pokožky.

2. Detox pokožky

3. Síla mikro bylinek

Věděli jste o tom, že klíčky některých rostlin jsou skvělým zdrojem vitamínů? Zkuste si zasadit, ředkev, hrášek, kapustu. Ať už je přimícháte do salátu, nazdobíte s nimi váš pokrm, tělo vám poděkuje silnou imunitou a zdravým mikrobiomem.

4. Svěží vůně

 S jarem přichází i vhodná doba na změnu parfému. Je fajn volit trochu víc svěží tóny. Květinové vůně jsou téměř „must have“. A které květiny v tomto období krásně kvetou? Stálicí mezi parfémy Dermacol je Magnolia a passion fruit – krásná romantická vůně s dotekem ovoce – ideální společník na první jarní týdny.

5. Ven do parku

Očista těla je vždy spojena i s očistou duše. Napište si do diářů 1.5. povinnou procházku, ať už s kamarádkou, či s drahou polovičkou. V pražské Grébovce se totiž opět koná nejromantičtější event roku❤️ Dermacol Love Day ❤️. Na dvou stage vás čekají hudební i jiné zážitky, líčení, lakování nehtů a mnoho další zábavy. Najdete zde rozkvetlý strom pro tradiční polibky s Dermacol neslíbatelnou rtěnkou 16H Lip Colour. Vstup je všem zdarma!

Budeme se na Vás moc těšit! ❤️

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.