Jak na trendy barevné obočí?

25. října 2021

|

2 minuty

|
2823

Klasický make-up už vás nebaví a rádi byste vyzkoušeli něco neotřelého? Inspirujte se trendem barevného obočí, které se hodí třeba na večerní party s přáteli nebo nadcházející halloween!

Pomocí očních stínů

Pro tvorbu barevného obočí pomocí očních stínů je nejprve potřeba zamalovat jejich původní barvu. Obočí ideálně před nanesením vykartáčujte a zarovnejte – například kartáčkem u Tužky na obočí SOFT EYEBROW PENCIL nebo starou vyschlou řasenkou. Pro výraznou barvu je třeba chloupky nejprve zamalovat, pro použití stínů doporučujeme si vybrat bílou automatickou tužku na oči 16 MATIC EYELINER nebo extrémně krycí MAKE-UP COVER. Nejprve jí obočí obkreslete a poté vyplňte obočí krátkými tahy ve směru růstu chloupků. Jakmile bude vaše obočí dostatečně neutrální, můžete nanést vybrané oční stíny.

Dermacol tip

Vyzkoušejte mokrou texturu očních stínů QUATTRO BAKED EYESHADOW pro výraznější barvu. Stačí přidat ke stínu kapičku vody a nanést pomocí štětce.

Pomocí rtěnky

Rtěnka je pro použití na obočí neobvyklou volbou, nicméně výsledek stojí za to! Pokud sáhnete po rtěnce s vysokou konzistencí jako třeba matnou rtěnku PRETTY MATTE LIPSTICK nebo hydratační rtěnku MAGNETIQUE LIPSTICK, můžete vynechat předchozí krok zakrytí obočí. Pro ohromující výsledek použijte k aplikaci jemný, šikmý štětec, kterým nejprve nakreslete obrysy a poté vyplňte celou jejich oblast. Rtěnku ideálně naneste několikrát za sebou pro co nejsytější krytí.

Dermacol tip

Víte, jak získat co nejlepší tvar obočí přímo pro váš obličej? Vyzkoušejte naše tipy pro mapping obočí!

Duhový trend  

Pokud vám jednobarevné obočí připadá fádní, můžete se pustit do duhové varianty pomocí očních stínů. Doporučujeme vyzkoušet paletku očních stínu DRAMA. Postup je stejný a kreativitě se meze nekladou. Ani duha vám nestačí? Přidejte třpytky nebo použijte zlatý papír! Tak co, kam s barevným obočím vyrazíte?

Dermacol tip

Zaregistrujte se v Klubu Krásy a získejte nadstandardní benefity a cenová zvýhodnění! Co třeba 100 Kč ihned po registraci?

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.