Inspirace na balení vánočních dárků

24. prosince 2020

|

2 minuty

|
2001

Zahalte letošní vánoční dárky do netradičního kabátku a potěšte tak své blízké nejen samotným dárkem, ale i jeho zabalením. Máme pro vás tři tipy, jak nápaditě vytvořit dárky snů!

Razítková metoda

Jednoduché, levné, a přesto velmi efektivní! Vytvořte si svůj balící papír na míru pomocí razítka z brambor. Nejprve si rozmyslete, jaký vzor budete na balícím papíru chtít. My si vybrali vánoční stromek. Vyřežte nožem vybraný tvar do rozkrojené brambory a zvolte barvu tempery, kterou na potisk použijete. Pak už jen stačí vzít balící papír světlé barvy a libovolně jej vzorem dozdobit. Na závěr můžete přidat stuhu a třeba vystřiženou vločku, jehličí nebo jinou dekoraci, která dárek ještě více pozvedne.

Dermacol tip

Tento potisk se hodí zejména pro menší dárky. Naším tipem je parfém, který udělá radost každé ženě i muži. Zkuste dámskou novinku EDP Japanese Garden nebo unisexovou parfémovanou vodu EDP Guatemala Cardamon & Basil.

S ohledem na přírodu

Také vám vždy po vánočním večeru zbyde velehora odpadu z balícího papíru a říkáte si, že byste rádi vyměnili papír za udržitelnější variantu? Zkuste látkové obaly! Ať už využijete látku ze starých šatů nebo designové látkové pytlíčky, bude dárek vypadat vždy jako nový, a navíc ušetříte přírodě mnoho starostí s odpadem. Tkanina by měla být ideálně čtvercového tvaru, kdy délka jedné strany bude odpovídat součtu dvou ploch dárku. Dvěma stranami obalte dárek a zbývající konce zavažte do uzlíku, který můžete dozdobit jmelím, šípky nebo třeba napečenými perníčky!

Dermacol tip

Darujte balzám na rty s konopným olejem a višňovou vůní Cannabis lip balm, který je veganský a v přírodním obalu.

Královská mašle

Masivní mašle dodá dárku na atraktivnosti a luxusnosti. Pro co největší efekt sáhněte po velmi široké saténové mašli, kterou uvažte do co největšího objemu. V naší sekci „Návody, tipy a doplňky ke stažení“ jsme si pro vás připravili návody na dva typy objemných mašlí, které hravě zvládnete sami!

Dermacol tip

Mašle je ideální pro dotvoření dárkových balíčků. Udělejte radost například dárkovým setem Aroma Ritual s vůní belgické čokolády nebo pánský balíček Men Agent se sprchovým gelem, deodorantem a vodou po holení.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.