Halloween make – up look z pohodlí domova 🎃

Haloween je za dveřmi, vytvořte si skvělý převlek jen pomocí klobouku a make-upu

17. října 2022

|

2 minuty

|
3908

Dostali jste pozvánku na halloween party na poslední chvíli a nemáte čas na vizážistku? Máme dokonalé řešení, které zvládnete sami a rychle z pohodlí domova!

1. Správný základ

Kam se jako první při seznamování koukáte? No přeci do očí. Proto je důležité oči zvýraznit. My jsme použili jako základ konturovací paletku a následně využili korektor na plochu pohyblivého víčka místo báze a oční stíny. Použijte určitě výraznější barvy, než používáte standardně – kdy jindy si přece můžete dovolit se více odvázat?

2. Time to shine

Dokonalému oku chybí už jen zvýraznění zlatou metalickou linkou na horní víčko. Linku veďte od vnitřního koutku oka jemným obloukem do ztracena.

3. Make – up který vydrží

Žádný večerní look se neobejde bez kvalitního základu. My jsme použili 24h Control – Dlouho trvající, doteku odolný make-up, který zakryje drobné nedokonalosti, pleť krásně sjednotí a chrání. A hlavně vydrží celou haloweenskou noc.

4. Oživte své tváře

Jak se říká: „Trochu zdravíčka neuškodí!“. V tomto případě jsme použili krémovou tvářenku, a dodali tak pleti potřebnou „šťávu.“

5. Nádech halloweenu

Co schází našemu looku? Halloween prvky. Nemusí být vždy vše za každou cenu plné krve, proč nevytvořit glam look v halloween stylu. Celý look jsme dokončili automatickou matnou tužku na oči a očními stíny, výběr barvy necháme na vás.

Finální look

A jsme připravení ! Teď už záleží na vaší kreativitě, můžete použít například barevné čočky značky Alensa , nebo barevný pudr na vlasy. Super efekt vám udělají i umělé řasy.

Užijte si skvělou party a napište nám do komentáře, jaký look letos zvolíte vy! 🎃

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.