Den D podle Barbory Mottlové

22. září 2020

|

4 minuty

|
1896

Svatební den má většina z nás vysněný už od útlého dětství. Jak si ten svůj představuje herečka a moderátorka Barbora Mottlová? Zeptali jsme se na veškeré detaily!

Baru, jak by měly vypadat tvé svatební šaty?

Když jsem ještě pracovala jako modelka, stala jsem se tváří jedné značky svatebních šatů v Miláně a pracovala pro ně po dobu několika let. Takže se nebojím říct, že jsem svatebních šatů oblékla už tisíce. Pro vlastní svatbu bych si ale přála šaty jednoduché a plné kamínků. Takové, které podtrhnou moji ženskou postavu, avšak rozhodně nic okázalého a přezdobeného.

Co make-up a vlasy?

Líčení by mělo být svěží a jemné. Vlasy zase do pořádného ženského objemu. K tomu by mi určitě neměl chybět dlouhý závoj, který dokáže dozdobit celkový vzhled.

Jsi spíš pro tajnou svatbu nebo velký obřad?

Mně by se nejvíc líbila svatba v Las Vegas s pár přáteli, při které nás oddá Elvis a odsvědčí to Madonna. Prostě svatba jako punk jízda. Pak bych doma udělala párty pro rodinu a kamarády. Konkrétně venku v přírodě, kde se cítím svobodná. Trochu absurdní, svobodná po svatbě, ale co. Hodně jídla, dobrá muzika a pohoda.

To zní jako z filmu! Co by nemělo chybět na vašem svatebním menu? 

Když svatba ve Vegas, tak hostina v restauraci kasina á la „all you can eat“. Žádná navoněná stylovka, ale zamaštěný ruce od krevet a hambáčů.

Kolikapatrový dort?

Moc by se mi líbil ten dort, jak z něj někdo vyskočí – takovou legraci bych konečně někdy ráda zažila. V bufetu pak ale bude minizákusek pro každého.

Jaká píseň by měla zaznít při vašem prvním tanci?

Přijde na to, kdo si mě vlastně vezme 😀 

Pořád máš v záloze tu Madonnu ☺ A spíš rýže nebo bublifuk?

Rozhodně bublifuk!

Co barva svatební kytice?

Kytice by se mi líbila celá z pivoněk.

Kam bys ráda vyrazila na líbánky?

Rozhodně do tropického ráje. Bílá pláž, průsvitné moře, opět skvělé jídlo, čistý vzduch a teplo. Bora Bora by mohlo být to pravé.

Která svatba tě nejvíce v životě zaujala a proč?

Musím říct, že na svatbách jako takových mě dostává nejvíc to, jak se člověk dojme. Nevěsta jde k oltáři, ženich tam čeká, mnohdy sám pláče, a i když svatebčan nechce být úplně naivní a věřit, že je to na celý život, tomu kouzlu stejně podlehne a láska by se v tom okamžiku dala chytit za pačesy. Je to takové nevysvětlitelné tajemno.

To je krásné zakončení, Baru. Moc děkujeme a těšíme se na tvůj opravdový den D. 

Jak na svatební líčení, které má Bára na sobě? 

Nejprve vyhlaďte své vrásky ze svatebních příprav použitím intenzivního omlazujícího séra Collagen plus, jehož účinek podpoříte přidáním podkladové báze White Magic. Poté naneste Longwear Cover make-up, který vydrží až 24 hodin a je dotekuodolný, takže ani všichni gratulanti vám jej nesmyjí!

Nyní přichází na řadu kontury. Tmavší odstíny konturovací paletky naneste pod lícní kosti, na čelo a pod čelist, světlé zase na vystouplé části obličeje – lícní kosti, bradu a pod obočí. Růžovým odstínem podpoříte tvářenku. 

Tvar obočí dovedete k dokonalosti díky voděodolné řasence na obočí a pudrovým stínům, které působí přirozeně a lehce se nanáší. Pak následuje snad to nejdůležitější – váš pohled. Čím jiným jej vykouzlit na váš den D než paletkou Romance? Nejdřív naneste na celé vrchní víčko jeden ze světlých odstínů. Doprostřed víčka jsme pak u Báry použili první odstín prostřední řady – světle hnědý – a kraj víčka jsme dotvarovali tmavě burgundovou. 

Celý look pak před nánosem rtěnky zafixujte transparentním pudrem, jenž vaší pleti dodá sametový vzhled a zabrání vzniku mastného pocitu. Možná si říkáte, že v tu chvíli máte hotovo – rtěnku přece kvůli svatebnímu polibku rozhodně nepoužijete. S 16H Lip Colour rtěnkou se ale otisku na rtech ženicha bát nemusíte! Výběr odstínu necháme na vás – slaďte jej třeba podle vaší svatební kytice nebo podle toho, v jakém odstínu se cítíte nádherná. My už jen popřejeme, ať se váš svatební den vydaří nad očekávání!

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.