Co o vás vypovídá barva vašich nehtů?

30. srpna 2020

|

3 minuty

|
2221

Barva vašich nehtů o vás může hodně prozradit. Jaký první dojem zanechává vaše manikúra na ostatních? Připravili jsme si pro vás přehled barevné psychologie!

Oranžová

Veselý, až téměř tropický odstín si vybírají ženy, které jsou temperamentní, kreativní a milují léto. Oranžová o vás prozradí velkorysost, otevřenost i přátelskost.

Dermacol tip:

Nebojte se experimentovat i se vzory! Pár jednoduchých, které zvládnete doma, jsme si pro vás připravili zde.

Žlutá

Barva zalitá sluncem a teplem, kterou je nemožné ignorovat. Spontánnost, extraverze až bohémství je nositelkám tohoto laku vlastní.

Červená

Tato barva je ohnivá a vyjadřuje vášeň, ohnivost a sebevědomí. Budete proto působit jako odvážná osoba, které nevadí pozornost. Probuďte v sobě divu s velmi sytými odstíny!

Fialová

Fialová vyjadřuje kreativitu a ženskost. Je spojena s uměleckým cítěním i individualitou. Sytější odstíny zároveň prokazují sebevědomí, jemnější pak určitou romantičnost.

Zelená

Tato barva ukazuje na vaši kuráž a sílu. Je to nejlepší volba pro ženy, které milují dobrodružství a nebojí se riskovat.

Růžová

U růžové závisí především na volbě odstínu. Světlá, takzvaná baby pink, prozrazuje mladistvost a střídmost. S tímto tónem navíc budete vypadat dokonale upraveně, což je ideální pro vaši profesní dráhu. Výrazná růžová zase značí hravost, zábavu, spontánnost i sebevědomí.

Zlatá

Zlatá patří stylovým ženám, které milují trendy a chtějí vyniknout. Vyjadřuje půvab, štěstí a také úspěch.

Dermacol tip:

Milujete “gelovky”? Přečtěte si o jejich nevýhodách v článku Ničí gelová manikúra vaše nehty?

Nude, bílá a francouzská manikúra

Okouzlující a pěstěné. Nude a bílé odstíny i francouzská manikúra se hodí pro nadčasové ženy, které jsou spíše konzervativní i minimalistické a milují opravdovou eleganci.

Tmavě hnědá

Hluboká barva, která značí smělost a autoritu. Žena, jež má lak v tomto odstínu, je energická a má hluboký vztah s Matkou přírodou.

Neony

„Život je příliš krátký, pojďme si ho užít!“. Takové je heslo těch, kteří sáhnou po neonových odstínech laků na nehty. Neonky vyjadřují temperament, energii a komunikativnost.

Dermacol tip:

Blýskněte se neonovou řadou laků Dermacol, se kterou budete nepřehlédnutelná!

Černá

Nenechte se zmýlit – černá vůbec nevyjadřuje depresi! Je bouřlivá a odvážná, ta pravá volba pro každou femme fatale, která nedá na názor druhých a jde proti proudu.

Šedá

Moderní, kultivovaná a dobře čitelná. Šedá je prostě barvou otevřených žen a módní nadčasovosti!

Modrá

Modrá není pro žádné slabochy. Je zábavná a experimentální, život naplňující a vzrušující. Nositelky takto barevného laku milují adrenalin a milují zkoušení nových věcí.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.