Buď sexy mamina jako Rihanna

3. června 2022

|

3 minuty

|
4024

Říká se, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy. Ale s tímto jedinečným a emotivním obdobím přichází také spoustu starostí a povinností i přesto, že se jedná o zázrak a každá maminka by měla být na sebe i své tělo náležitě pyšná. Kdy jindy byste si svého těla měli vážit tolik, jako v tomto úžasném období?

Velkým tématem každé maminky je těhotenské oblečení. Proto vám přinášíme trošku inspirace ze světa Hollywoodu, od krásných žen, které se rozhodli, že budou trendy i během těhotenství a poukázat, že i celebrity jsou lidé jako my a mají stejné obavy a problémy.

Rihanna

Rihanna sice nedávno porodila, ale byla jednoznačně jednou z nejprobíranějších nastávajících maminek v bulváru. Rihanna je pro spoustu z nás ikona ženské krásy, která se nebojí přicházet s novými fashion trendy a cítit se skvěle ve svém těle. Navíc se tímto řídí i v těhotenství a užívá si, že konečně nemusí své těhotenské bříško zakrývat. Našla ještě větší zalíbení v nově objevených ženských křivkách, které se nesnaží schovat, ale naopak zdůraznit. Když totiž zjistila, že je těhotná, odmítla se smířit s myšlenkou, že by šla nakupovat do oddělení s těhotenským oblečením.

“My body is doing incredible things right now, and I’m not going to be ashamed of that. This time should feel celebratory. Because why should you be hiding your pregnancy”.

Nemusíte mít k sobě nutně osobního stylistu jako má Rihanna, abyste docílili okouzlujícího outfitu. Zaměřte se spíše na to, jak se v outfitu cítíte a ukažte svá krásná těla taková, jaká jsou.

Dermacol tip:

Inspirujte se Rihannou, která si těhotenství užívá v kreativních outfitech.

Říkáte si, že jsme zapomněli kromě oblečení upozornit také na těhotenské chutě? Ani Rihanna v tomhle není jiná! Během těhotenství totiž doslova ulítává na mandarinkách posypané solí. A vždy dodává: “Dokud neochutnáte, nevíte o co přicházíte.”

Shay Mitchell

Další krásnou maminkou je herečka Shay Mitchell, která čeká s partnerem své druhé dítě. Ani ona se nechtěla vzdát své přirozené smyslnosti a v outfitech ukazuje své bříško jak jen to jde. 

Shay oznámila, své těhotenství v emotivním příspěvku, kde popsala svůj smutek ohledně ztráty milované babičky. Považuje čekání dalšího dítěte, jako znamení z vesmíru, které zmírňuje její truchlení nad ztrátou jednoho z nejdůležitějších lidí v jejím životě.

„Yet, this is proof that love, life and loss can profoundly exist all at the same time,“ the actress ends her post

Herečka si také postěžovala na negativní komentáře na sociálních sítích na které se snaží nereagovat . Myslí si, že život je příliš krátký na to, abychom se starali, o to, co si o nás myslí druzí lidé. Důležité je, dělat to, co si myslíme, že je pro naše děti nejlepší

Těhotenské džíny a vše kolem historie

Kdyby vás zajímalo, jak to bylo s těhotenskými jeany a odvahou ukázat svá těhotenská bříška v historii, přinášíme vám pár zajímavých faktů.

Ačkoliv některé módní ikony jako jsou Grace Kelly nebo Jackie Kennedy se i v požehnaném stavu nechtěly vzdát svého stylu a například Elizabeth Taylor nedala dopustit na své kombo pouzdrové sukně a tuniky. Rihanna je doposud tou nejodvážnější průkopnicí v oblasti těhotenské módy a zatím žádná ze světových ikon nedávala na odiv jiný stav tak odvážně, jako ona.

Jednou z výjimkou je Sharon State, která stojí na archivním snímku z roku 1969 v kalhotách a volném topu, což v tehdejší době bylo něco naprosto neobvyklého.

Kontroverzní těhotenské džíny? Ano!

První těhotenské jeany se na trh dostali v roce 1988. Jednou z prvních celebrit, která je hrdě začali nosit byla herečka Demi Moore, která dokonce během těhotenství pózovala nahá pro časopis Vanity Fair. Tento snímek od věhlasné fotografky Annie Leibovitz stále inspiruje ženy po celém světě.

Už se těšíte, až předvedete světu svůj odvážný, těhotenský outfit?

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.