8 beauty předsevzetí pro nový rok

31. prosince 2020

|

2 minuty

|
2222

S příchodem nového roku se snažíme podniknout kroky k tomu, aby ten nadcházející byl ještě lepší než všechny minulé. Co všechno můžete zlepšit v péči o svou krásu? Připravili jsme pro vás 10 tipů!

1. Aplikovat přípravek s SPF vyšším než 15 v zimě a s SPF vyšším než 30 v létě pro ochranu před slunečním zářením každý den

I když je zamračeno, naše pokožka vstřebává škodlivé UV záření ze slunce. To může vést ke známkám stárnutí jako jsou vrásky nebo skvrny.

2. Pravidelně čistit své štětce

Jak na to se dozvíte v kroku 3 článku 4 kroky pro velký jarní kosmetický úklid.

3. Nevynechat péči o krk a dekolt

Krk a dekolt často zanedbáváme, přitom se jedná o oblast, která jako první vykazuje známky stárnutí. Věnujte jim stejnou péči, jako svému obličeji.

4. Každý den se odlíčit před spánkem

Tento krok nejenže pomůže zabránit ucpání pórů a vzniku vyrážek, ale také zajistí potřebnou obnovu pleti.

5. Pít alespoň 2 litry vody denně

Dehydratace si může vybrat daň nejen na vašem těle, ale na vaší pokožce, která bude vypadat méně svěží a časem se mohou objevit vrásky.

6. Zkoušet nejnovější trendy

Ať už zaexperimentujete s výraznými barvami nebo technologickými novinkami, vždy můžete objevit trend, který vám vyhovuje, i když jste jej dříve zavrhovala.

7. Stop vymačkávání pupínků

Pokud vás trápí aknózní pleť, vyzkoušejte naše tipy v článku 4 kroky pro pleť bez černých teček nebo navštivte odborníka. Sami si totiž můžete přivodit nevzhledné jizvičky nebo stav akné dokonce zhoršit.

8. Dezinfikovat telefon i roušku

Používání roušky i telefonu může výrazně zhoršit kvalitu pleti. Zaměřte se proto na jejich pravidelnou dezinfekci, aby vaše pleť zbytečně netrpěla vyrážkou nebo akné.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.