4 hubnoucí vychytávky, které zaručeně nefungují

17. ledna 2022

|

3 minuty

|
4126

Co si budeme nalhávat. Vánoční sezóna je plná odpočinku, pohádek i rodiny, ale také cukroví, smažených ryb a bramborového salátu, což k celkové pohodě těchto chvil rozhodně patří. Tato kalorická kombinace nás pak ale v lednu dohání ke čtení článků, jak nejrychleji pár nabraných kilo zase zhubnout. My jsme si pro vás připravili čtyři vychytávky, které naopak za zkoušku rozhodně nestojí! Pamatujte raději na vyváženou stravu, přirozený pohyb a kila z Vánoc budou za chvíli pryč.

1) Břišní pás na hubnutí

Břišní pás si můžete vybrat hned v několika variantách, od neoprenových po vibrační i elektrostimulační. Zatímco neoprenový vibrační pás má urychlovat hubnutí díky rychlejšímu spalování tuků pomocí vyššího zahřívání, masážní a elektrostimulační funguje zase na principu aktivace břišních svalů. Ačkoli vibrační pásy mohou mít skutečně pozitivní vliv na tvorbu vaší svalové hmoty, je stále mizivý oproti samotnému cvičení. Navíc v žádném případě neovlivní váš celkový tělesný tuk ani vaši tělesnou hmotnost.

Dermacol tip:

Hlavním bojovníkem za krásné tělo je zdravá životospráva a pravidelný pohyb. S těmito 4 cviky bude vaše postava pevná a zbavíte se navíc přebytečných tuků!

Vyzkoušejte k tomu i zeštíhlující remodelační gel pro tvarování problematických partií, které podpoří hubnoucí proces. Unikátní receptura s mořskými řasami a kofeinem stimuluje štěpení tuků a zabraňuje jejich dalšímu ukládání. 

2) Sauna oblek

Neprodyšný vinylový sauna oblek by měl pomoci rychlejšímu spalování kalorií. Ale o to tu původně vůbec nešlo! Oblek byl totiž vyvinut pro sportovce, kteří čas od času potřebují v krátkém časovém úseku snížit úroveň hydratace. Po cvičení si tak díky tomu možná všimnete úbytku hmotnosti na váze, jakmile se ale čehokoliv napijete či najíte, váha bude zpět, nebo dokonce vyšší, neboť tělo bude vodu naopak zadržovat.

Dermacol tip:

Zacvičte si a tělo naopak pořádně hydratujte, později vám za to poděkuje. Jak na to jsme pro vás sepsali v článku Jak správně na povánoční hubnutí!

Nejen nabraná kila, ale i celulitida trápí velkou většinu z nás. Vzniká změnou ve struktuře tukových buněk a pojivové tkáně pod povrchem pokožky, především z důvodu hormonálních výkyvů, nevyvážené stravy či nedostatku pohybu. I pro boj s ní se objevují produkty, které vám seberou dech, ale celulitidu nikoliv.

3) Masážní přístroj

Masážní přístroje proti celulitidě zlepšují krevní oběh a podporují lymfatický systém. Masáž má za úkol rozkmitat tukovou tkáň a tím zapříčinit uvolňování v nich uložených toxinů. Aby nicméně takový přístroj opravdu fungoval, potřebujete vyvinout velký tlak, aby se jednotlivé tukové buňky narušily a rozprostřely. S tím vám mnohem lépe pomůže profesionální anticelulitidní masáž.

Dermacol tip:

Zkuste péči proti celulitidě a striím, která obsahuje komplex rostlinných extraktů (chaluha, břečťan, rozmarýn a pupečník asijský) a zlepšuje projevy celulitidy.

4) Vysavač na celulitidu

Novým typem masážního přístroje je vysavač na celulitidu alias vakuový masážní přístroj. Ten na boj proti celulitidě využívá podtlak, který má, podobně jako ostatní masážní přístroje, pomoci s uvolněním tukových buněk. Jedná se nicméně o razantnější metodu, která u citlivějších jedinců může krátkodobě způsobit modřiny nebo i dlouhodobé popraskání žilek.

Dermacol tip:

Jak zatočit s celulitidou? Vyzkoušejte námi ověřené tipy! A zároveň nezapomínejte na to, že celulitida či strie jsou přirozenou součástí ženského těla.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.