16H Lip Colour – jak na dosažení co nejlepšího výsledku?

19. března 2020

Andrea Kalousová si vybrala 16H Lip Colour v odstínu č. 16

Intenzivní barva a dokonalý vzhled rtů po celý den. Taková byla vize paní Věry Komárové, ředitelky strategie a vývoje společnosti Dermacol, a.s., o vytvoření dokonalé barvy na rty – dlouhotrvající, vysoce krycí a spolehlivé.

Naše vize

Po náročném testování a ve spolupráci s těmi nejlepšími zahraničními dodavateli kosmetických ingrediencí začal tým Dermacol vyvíjet průlomovou texturu 16H Lip Colour, která si za dva roky po uvedení na český i zahraniční trh získala srdce mnoha žen. Nádherné intenzivní barvy vytváří dokonalý vzhled rtů po celý den nošení, jsou rychleschnoucí a vysoce krycí. Na 16H Lip Colour se můžete spolehnout od první ranní kávy až po večerní rande – vydrží totiž minimálně 16 hodin!

16H Lip Colour je dostupná již ve 30 odstínech

Při uvedení 16H Lip Colour na trh proběhlo velké testování spolehlivosti mezi 100 čtenářkami online magazínu Bety.cz. Přečtěte si jejich názory a zkušenosti.

Jak dosáhnout nejlepšího výsledku?

• Nejdříve použijte peeling

Aby intenzivní barva vydržela po celý den, doporučujeme nejprve provést peeling rtů. Tím odstraníme odumřelé kožní buňky a rty zůstanou hebké a vláčné. K tomuto kroku nám skvěle poslouží čistý kartáček na zuby, kterým rty jemnými tahy promasírujeme, nebo si můžeme dopřát sladký peeling ze lžičky kokosového oleje, třtinového cukru a medu.

• Dále naneste vrstvu barvy…

Na takto připravené rty naneseme od středu rtů směrem ke koutkům tenkou vrstvu barvy a necháme 60 vteřin zaschnout – přebytečnou barvu z aplikátoru otřeme o okraj tuby. V druhém kroku naneseme krémovou fázi, která díky obsahu vysoce kvalitních olejů, včelího vosku a vitaminu E zabraňuje vysušování rtů. Rty jsou hydratované, plné a s neodolatelným leskem. Pro lesk po celý den vyzkoušejte naši novinku – samostatný balzám s aplikátorem v transparentní a třpytivé variantě.

Karolína Mališová s tekutou rtěnkou 16H v odstínů č. 4. –  i po šálku kávy bude rtěnka stále jako po prvním nanesení a šálek zůstane bez otisku

Po celém dni doporučujeme pro snadné a šetrné odlíčení použít polštářky speciálně vyvinuté pro odlíčení dlouhotrvajících rtěnek a voděodolného make-upu s vitamínem E, výtažky z tužebníku jilmového a aktivní látkou SYMMOLLIENT, která zabraňuje vysoušení pleti. V praktickém balení je navíc můžete mít vždy u sebe!