Tipy na vánoční dárky

30. prosince 2022

|

2 minuty

|
4257

Ano, říkáme si to, co právě teď vy : „Už je to tu zas!“ Každoroční předvánoční zmatek, vůně skořice v nákupním centru a šílenství internetových objednávek. Co se letos vyhnout předvánočnímu stresu, a vyřešit dárky v čas?

Máme pro vás několik tipů na dárky, které zaručeně potěší.

1. Knížka

Hoďte čtečky za hlavu a darujte svým blízkým opravdovou knížku. Co je víc, než vůně nového papíru? Milovníky historických románů nezklame kniha spisovatelky Aleny Mornštajnové: Hana. Nebo pro milovníky napínavých příběhů knihu Roberta Bryndzy: Osudné svědectví.

My vám k Vánocům darujeme slevu 10% s kódem „KNIHY10“ do internetového obchodu KNIHCENTRUM.cz

📖Pro více tipů koukněte na článek knihcentra. 📖

2. Kosmetika

Každý z nás se rád hýčká, proč tedy nedat jako dárek kosmetiku. Vybírání si můžete ulehčit Dermacol dárkovými balíčky!

3. Měkký dárek

Ano, určitě víte, o co se jedná. Mnoho z nás má měkký dárek spojený s ponožkami, spodním prádlem, nebo pyžamem od babičky. Vlastně proč ne? Vždyť co je lepší, než heboučké pyžamo, teplé ponožky a horká čokoláda?! Pokud hledáte místo, kde takové oblečení koupit, podívejte se na stránky Astratex, kde s kódem „TMDERMACOLVANOCE“ dostanete 25% na nezlevněné zboží.

4. Zážitek

Co místo hmotných dárků letos vymyslet zážitek. Poukaz do oblíbené restaurace, poukaz na masáž, wellness, nebo rovnou poukaz na víkendový pobyt. My se inspirovali u Amazing places, kde najdete spoustu zážitkových ubytování.

5. Diář

Co si všichni přejeme do nového roku? Být organizovaní a dělat si „to do listy“na veškeré naše aktivity! Vyzkoušejte diáře značky Filofax, které mají vyměnitelné vnitřky diářů, spousty samolepek a záložek. To se pak organizuje s radostí. 🙂

Užijte si krásný a hlavně klidný adventní čas.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.