🍂Jak si zlepšit zamračené podzimní dny🍂

11. listopadu 2022

|

2 minuty

|
4206

S podzimem neopadává jen listí, ale i naše pozitivní nálada. Proto jsme pro vás vybrali několik tipů, které vám pomohou udržet si úsměv na tváři.

Zapálit si svíčku

Mlhavý den, venku prší a jediné, co si přejeme, je zalézt v huňatých ponožkách do teplé deky s horkým kakaem. Co tomu schází? Zvuk praskajícího krbu, nebo zapálená svíčka. Věděli jste, že najdete u nás v Dermacol i svíčky!

Zalézt si s knihou

I když je v dnešní době času málo a stále někam spěcháme, co si zkusit najít pár minut na to, zalézt ke knížce. Udělat něco nejen pro zdraví svých očí, ale i pro svou mysl. Máme pro vás tip na knihu jedné z milých tváří značky Dermacol, Kláry Kolouchové, „Nahoře fouká“ . Inspirativní průvodce životem nejen pro ženy, které chtějí jít vlastní cestou. Proč by si měl člověk, pokud stojí na křižovatce a může se svobodně rozhodnout, vybrat tu těžší cestu? Jak moc je důležité pracovat v životě se strachem?

A jak jsou vzdáleny vrcholy nejvyšších hor od těch životních? Klára Kolouchová je nespoutaná žena i milující matka, která s láskou, vytrvalostí a jistou dávkou sobectví naplňuje své sny. Jediná česká horolezkyně, která zdolala tři nejvyšší hory světa, dobře ví, že to hezké kolem sebe si musíme vybojovat sami.

Hydratovat pleť

Neznám nikoho, kdo by nemiloval večerní rutinu. Hlavně, když si pak mohu vzít teplé ponožky a nanést masku. Co zkusit naši hydratační CBD masku?

Zajet za dýněmi

Nevím, jak vy, ale pro mě je podzim jasně spojen s dýněmi a oranžovou barvou. Jakmile se obarví první podzimní listí, vyhlížím místa, kde není nic jiného, jen dýně…možná ještě káva:). Jedním z takových míst je Dýňový svět. Co je hezčí, než dýňové pyramidy? Udělejte si výlet a nebojte se, toto místo je ideální i na výlet s dětmi.

Jste už teď také naladění na útulnou podzimní atmosféru? 🍂

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.