🌺Přivítejte jaro svěžím make-upem🌺

7. března 2023

|

3 minuty

|
4544

Dny se prodlužují, venku začínají zpívat ptáci a někteří z nás už netrpělivě vyčkávají na možnost vzít si krátké ponožky do tenisek. Připravili jsme pro vás jednoduchý svěží make-up tutorial, který Vám pomůže prozářit vaši tvář a pomoci vám tak odstartovat jarní dny s krásnou tváří.

1. Příprava pleti

Na jaře je i čas na výměnu pečujících přípravků.

Ty jsou na rozdíl od těch, které používáme v zimě, lehké, méně hutné a umožňují vaší pokožce dýchat. Perfektně poslouží pleťová řada s obsahem Collagenu, která dodá vaší pleti potřebnou výživu a hydrataci.

2. Sjednocení pleti

Sjednocení pleti, ale stále přirozeného zářivého a mladistvého vzhledu, docílíte díky lehkému make-upu s obsahem Collagenu, který nezatěžuje pokožku a zanechává ji svěží. Nanášejte štětcem nebo houbičkou a precizně ho zapracujte do pleti. Pro celodenní výdrž make-up lehce zafixujte minerálním kompaktním pudrem Mosaic, který pleti dodá krásný sametový finiš.

3. Rozzařte se

Celou tvář rozsvítí přírodní pudrová tvářenka a dodá ji zdravý, svěží vzhled. Odstíny volte v růžových či meruňkových tónech a naneste jemnou vrstvu štětcem na „jablíčka“ tváří.

4. Oči

Stejně jako u tvářenky, i u očních stínů sáhněte po růžových nebo meruňkových barvách. Pro dokonale sjednocený look aplikujte přírodní pudrovou tvářenku i na oční víčka. Do vnitřního koutku oka můžete nanést světlejší perleťový stín, takže oči budou působit velmi svěže. Pro jemné zvýraznění aplikujte hnědou oční linku podél celého horního víčka.

5. Obočí a řasy

Obočí rámuje celý obličej, a proto na něj nesmíme zapomínat.  S tužkou Eyebrow Perfector ho vykreslete do požadovaného tvaru a kartáčkem na druhé straně precizně vyčešte.

Pomyslnou třešničku na dortu celého líčení dodá řasenka, která díky hybridnímu kartáčku dokáže skvěle zvýraznit, prodloužit a oddělit řasy.

6. Rty

Na rty zvolte jemnější a decentní barvu, nejlépe s leskem. Doporučujeme zvolit odstín, který bude ladit k tvářím a zároveň i k očním stínům, make-up look tak bude působit celistvě.

Aby make-up vydržel svěží po celý den, zafixujte ho fixačním sprejem.

S tímto lookem perfektně odstartujete jarní období a my vám přejeme krásné jaro plné barev a radosti.

Diskuze k článku

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.